Trešdiena, 21.11.2018
Andis, Zeltīte

Novembris

Spāru svētki Jūras mājai

21.11.2018

Piektdien, 16. novembrī Jūras mājai Ziemupē tika svinēti Spāru svētki.

Lasīt vairāk

Novadnieki aicināti piedalīties Valsts prezidenta rīkotajos pasākumos

21.11.2018

Par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienai Valsts prezidents Raimonds Vējonis 2018. gada 16. novembrī Rīgas pilī rīkoja svinīgo pieņemšanu un 18. novembrī organizēja svētku koncertu par godu Latvijas valsts simtajai dzimšanas dienai Latvijas Nacionālajā teātrī.

Lasīt vairāk

Svētku brokastis!

21.11.2018

Par godu Latvijas valsts simtgadei, Pāvilostas vidusskolas 4.klases skolēni ar audzinātāju 16. novembra rītā devās uz svētku brokastīm Pāvilostas novadpētniecības muzejā.

Lasīt vairāk

Mīļā Latvija!

21.11.2018

Mums ir daudz dārgu lietu, bet vismīļākās un dārgākās ir tās, kas tepat mums tuvumā – māsas, brāļi, mamma, tētis, vectētiņš un vecmāmiņa. Mūsu lielākā bagātība ir saticīgas un kuplas ģimenes, kurās ģimenes locekļi viens par otru rūpējās un gādā. Ģimenes, kur tētis ir rosīgs, mamma čakla un bērni no saviem vecākiem mācās būt krietni.

Lasīt vairāk

“Seši mazi bundzinieki” Ziemupē

15.11.2018

10. novembrī, Mārtiņdienā, Ziemupes tautas namā viesojās Brocēnu tautas teātris ar izrādi “Seši mazi bundzinieki”.

Lasīt vairāk

Atzīmējot tautas tradīcijas un svētkus Dzintariņā

13.11.2018

Mārtiņi ir vieni no latviešu svētkiem, kurus mēs ar prieku svinam savā iestādē. Mārtiņos aizsākas ķekatu laiks, tāpēc šajā dienā saposušies maskās dancojam un dziedam. Svētku pārsteigums bija ciemiņi no kaimiņu novada – Jūrkalnes folkloras kopa „Maģie suiti”. Lāčplēša dienas noskaņās - 12. novembrī pie mums iestādē viesojās Pāvilostas vidusskolas jaunsargi.

Lasīt vairāk

Pāvilostā atzīmē Lāčplēša dienu

13.11.2018

Šogad 11. novembrī Pāvilostas vidusskola rīkoja lāpu gājienu no Pāvilostas Simtgades parka līdz vidusskolai, kam sekoja Latvijas valsts himnas atskaņošana.

Lasīt vairāk

Gūst labus rezultātus mākslas konkursā

12.11.2018

1. novembrī Priekules Mūzikas un mākslas skolā notika vizuāli plastiskās mākslas konkursa "Priekules Ikars" noslēgums un laureātu apbalvošana. Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas skolniece Sindija Rusiņa savā vecuma grupā ieguva 3.vietu.

Lasīt vairāk

Izdod kopkrājumu "Dzintargraudi"

08.11.2018

Trešdienas, 7. novembra, vēlā pēcpusdienā nelielo pašvaldības semināru un izstāžu zāli pamazām piepildīja tie novada iedzīvotāji, kuriem tuva ir dzeja, māksla, mūzika un grāmatas, jo māksla izdaiļo ikviena cilvēka iekšējo pasauli.

Lasīt vairāk

Pāvilostas pilsēta gatavojas Latvijas 100gadei

08.11.2018

Pāvilostas novada pašvaldības un Pāvilostas pilsētas kultūras nama sadarbības un ideju apmaiņas rezultātā Pāvilostas pilsēta tikusi pie jaunas Valsts svētku rotas – stūrainā saule un valsts karogu vēdekļiem.

Lasīt vairāk

Izrāde “Apsolītā zeme” – veltījums Latvijas 100gadei

07.11.2018

Pāvilostas pilsētas kultūras namā 3. novembra vakarā pulcējās neierasti daudz cilvēku. Tam iemesls bija Pāvilostas pilsētas kultūras nama amatierteātra un Baltinavas amatierteātra “Palādas” kopīgi veidotā izrāde "Apsolītā zeme", kas stāsta par latgaliešu ģimeņu ieceļošanu Kurzemē, Sakas pagasta Grīņos pagājušā gadsimta 30. gados.

Lasīt vairāk

PĀVILOSTAS NOVADA MEDNIEKI TIEKAS MEDĪBU BALLĒ

06.11.2018

2015. gada rudenī Pāvilostas novadā aizsākās jauka tradīcija – Pāvilostas novada medību balle. Arī šogad 3. novembrī Vērgales pagastā nu jau 4. reizi satikās mednieki no visiem novada kolektīviem, lai pa dienu piedalītos sadraudzības medībās, bet vakarā atpūstos medību ballē.

Lasīt vairāk
Īsceļi
NOVADA KARTE