Trešdiena, 22.03.2023
Tamāra, Dziedra

Februāris

Desmito reizi notiek Pāvilostas novada sporta dienas

29.02.2016

Pāvilostas vidusskolas sporta zālē  no 26.februāra līdz 28.februārim  notika ikgadējās, pēc skaita desmitās, Pāvilostas novada sporta dienas. Piektdienas vakarā  par ceļojošo kausu cīnījās basketbolisti, sestdienā medaļas sadalīja volejbolisti un futbolisti, bet svētdienā savā starpā cīnījās individuālo sporta veidu cienītāji.

Lasīt vairāk

Pāvilostas dziedātāju un dejotāju jubilejas koncerts

29.02.2016

Pāvilostas novadā šīs gads iezīmējies daudzu jubileju zīmē, jo tieši šogad apaļas un nozīmīgas jubilejas svin vairāki Pāvilostas novada kultūras namu pašdarbības kolektīvi. Un vieni no tādiem ir Pāvilostas pilsētas kultūras nama sieviešu koris “Sīga” un vidējās paaudzes deju kolektīvs “Mārsils”.

Lasīt vairāk

Deju lielkoncerts Grobiņā

02.03.2016

26. februāra, vakarā Grobiņas Sporta centrā svētku nedēļas "Grobiņai 321" laikā notika deju lielkoncerts "Zvaigznes atspīd Ālandē, kurā piedalījās arī Vērgales pamatskolas jaunāko un vecāko klašu deju kolektīvi.

Lasīt vairāk

Novadnieki atbildes rod iedzīvotāju sapulcēs

29.02.2016

Februāra mēnesī ik gadu Pāvilostas novada pašvaldība rīko iedzīvotāju sapulci, kurā domes priekšsēdētājs aicina piedalīties gan iedzīvotājus, gan deputātus un pašvaldības iestāžu darbiniekus. Sapulces tiek rīkotas ar mērķi, lai informētu iedzīvotājus par novadā padarīto un plānoto uz nākamiem gadiem. Sapulces notiek kā Vērgalē, tā arī Pāvilostā.

Lasīt vairāk

Skatās mācību filmas

26.02.2016

Divas nedēļas pēc kārtas, piektdienās pēc skolas, bērni un jaunieši, „Jauniešu istabas” un dienas centra „Krams” telpās skatījās Valsts slimību un profilakses centra veidotas mācību filmas.

Lasīt vairāk

Aktuāli Pāvilostas vidusskolā!

25.02.2016

Februāra mēnesī Pāvilotas vidusskolā notikuši dažādi jautir un izzinoši pasākumi - Valentīndienas nedēļa, tikšanās ar PKC Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma pārstāvjiem un nepilngadīgo lietu inspektores vizīte skolā.

Lasīt vairāk

Izzini savas skolas vēsturi

24.02.2016

24.februārī Pāvilostas vidusskolas 1.klases skolēni ar audzinātāju Ivetu Arāju apmeklēja Pāvilostas novadpētniecības muzeju un piedalījās nodarbībā  „…entās epizodes no skolas vēstures”.

Lasīt vairāk

Trīs košas dāmas Vērgalē

22.02.2016

20.februārī Vērgales kultūras namā viesojās Grobiņas pagasta kultūras nama “Robežnieki” amatierteātris  ar lugu “Trīs košas dāmas”.

Lasīt vairāk

Godina Pāvilostas novada uzņēmējus

22.02.2016

2016.gada 19.februārī jau trešo reizi Pāvilostas novada dome rīkoja Pāvilostas novada uzņēmēju dienu Pāvilostas pilsētas kultūras namā.

Lasīt vairāk

Rokdarbu izstāde Vērgales muzejā

22.02.2016

No 7.decembra līdz 15.februārim Vērgales muzejā bija apskatāma Daces Nastevičas rokdarbu izstāde “Ceļojums latvisko zīmju pasaulē”.  Izstādes nosaukums pilnīgi attaisnoja izstādē apskatāmo darbu daudzveidību, krāsainību un latvisko zīmju kopumu. Izstādes galvenie elementi – mauči, jeb locītavu sildītāji, rotaslietas, no dzijas veidoti ziedi,  jostas un dekori, visi izveidoti pērļošanas tehnikā.

Lasīt vairāk

Novada skatuves runas un vokālās mūzikas "Balsis 2016" konkursi

17.02.2016
16.februārī Pāvilostas Mūzikas skolā pulcējās Vērgales pamatskolas un Pāvilostas vidusskolas deviņi  skatuves runas konkursa dalībnieki un viens vokālais ansamblis.
Lasīt vairāk

Jaunieši apgūst veiksmīgu komunikāciju un projekta vadību

22.02.2016

Divas februāra sestdienas, 6. un 13. februārī „Jauniešu istabā” Pāvilostā norisinājās soft-skills treniņi jauniešiem.

Lasīt vairāk

“Nevienam tādi zirgi”

24.02.2016

12.februāra pēcpusdienu Vērgales pamatskolas folkloras kopa “Čabraki” pavadīja Rucavas pamatskolā, kur notika Lejaskurzemes folkloras kopu skate “Nevienam tādi zirgi”.

Lasīt vairāk

Noslēgusies lasīšanas veicināšanas programma "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2015"

17.02.2016

12.februārī Bērnu, Jauniešu un vecāku žūrijas noslēguma pasākums notika Pāvilostas novada Pāvilostas bibliotēkā, žūrijas darbā iesaistījās 19 lasītāji.

Lasīt vairāk

Valentīndienas ballīte PII "Dzintariņš”

16.02.2016

Valentīndienu uzskata par gada vismīļāko un romantiskāko dienu. Tā ir diena, kad cilvēki viens otram teic mīļus vārdus, dāvina ziedus, dāvaniņas, apsveikuma kartiņas un cenšas būt bezgala mīļi. Valentīna dienu atzīmē 14. februārī, taču ne katrs zina, kas tad īsti ir tas Valentīns.

Lasīt vairāk

Krāsaini Raibumi Vērgales pamatskolā

16.02.2016

No 8. Līdz 12.februārim Vērgales pamatskolā norisinājās Raibā nedēļa, kuras ietvaros katrai dienai ir tēma un gan skolēni, gan skolotāji mēģina to iedzīvināt tērpos, tēlos  un frizūrās.

Lasīt vairāk

“Kastanītis” svin Mīļumrītu

11.02.2016

Vērgales PII “Kastanītis” svin Mīļumrītu ar draudzības dziesmām, rotaļām un mīļām, pašgatavotām dāvaniņām savam draugam.

Lasīt vairāk

Pāvilostas vidusskolēni piedalās Ēnu dienā

11.02.2016

Šogad jau 15.reizi Latvijā tika rīkota "Ēnu diena", kas ir izglītojošs profesionālās orientācijas pasākums, kurā skolēniem ir iespēja apmeklēt dažādas darba vietas un kļūt par darbinieku "ēnām".

Lasīt vairāk

Pāvilostas novads prezentē sevi izstādē Balttour 2016

09.02.2016

No šā gada 5. līdz 7. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā Rīgā notika 23. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2016”. Tajā jau ceturto gadu pēc kārtas ar savu stendu piedalījās un savu unikālo tūrisma piedāvājumu prezentēja arī Pāvilostas novads.

Lasīt vairāk

SVEČU BALLE Vērgales „Kastanītī”

02.02.2016

Senie latviešu tautas ticējumi teic, ka 2. februārī svinama Sveču diena. Latvieši pat visu februāri izsenis dēvējuši par sveču mēnesi. Sveču diena saukta arī par Ziemas Māras dienu; tāpat par Svecaini, Grabenīcu, Groninicu, Vēja vai Govju dienu. Sveču diena iezīmē ziemas vidu. Šajā dienā latvieši parasti lēja sveces no aitu taukiem vai vaska.

Lasīt vairāk