Sestdiena, 02.03.2024
Luīze, Laila, Lavīze

Jaunieši apgūst veiksmīgu komunikāciju un projekta vadību

Jaunieši apgūst veiksmīgu komunikāciju un projekta vadību

22.02.2016
    Divas februāra sestdienas, 6. un 13. februārī „Jauniešu istabā” Pāvilostā norisinājās soft-skills treniņi jauniešiem.
   Piedaloties soft-skills treniņos, var apgūt laika plānošanu, komandas darbu, radošo domāšanu, prezentācijas prasmes, motivācijas spējas, u.c.  Sociālo un personīgo prasmju uzlabošana ar šādu treniņu palīdzību veicina dalībnieku karjeras perspektīvu attīstību un rada izpratni par sociālo prasmju nozīmi ikdienā.
   Pirmajā treniņa nodarbībā tika diskutēts par efektīvas un veiksmīgas komunikācijas veidošanu. Kā uzlabot komunikāciju? Kas nepieciešams, lai komunikācija veidotos lietderīga un patīkama? Kādai būtu jābūt komunikācijas atgriezeniskajai saitei?
     Tie ir tikai daži jautājumi, uz kuriem nācās meklēt atbildes ikvienam treniņa dalībniekam.
     Otrajā treniņā jaunieši diskutēja par un mācījās efektīvu projekta vadību. Ar vārdu „projekts” saprotot klases vakaru, dzimšanas dienas ballīti, savu dzīvi vai vienkāršu dienu. Šajā treniņā mācījāmies precīzi un gudri uzstādīt un noformulēt mērķus un uzdevumus, apskatījām dažādus rīkus, ar kuru palīdzību veiksmīgāk organizēt ikdienas darbus un projektu vadīšanu.
    Abi treniņi norisinājās „Jauniešu istabas” telpās, treniņu vadīja pāvilostniece Laine Šildere, kura beigusi Pāvilostas vidusskolu un šobrīd studē Rīgas Tehniskajā Universitātē, praksē strādā Liepājas pilsētas domē, brīvprātīgi darbojas Eiropas jauniešu organizācijā ESTIEM. Treniņš tika vadīts un organizēts angļu valodā, lai apgūtu ne tikai treniņa tēmu, bet arī trenētu un padziļinātu angļu valodas prasmes.
   Paldies ikvienam jaunietim, kurš aktīvi darbojas „Jauniešu istabas” rīkotajās aktivitātēs! Paldies Lainei par dalīšanos ar savām iegūtajām zināšanām  un prasmēm!
 
Sintija Spriņģe
 
Foto: S. Spriņģe

 

« Atpakaļ