Svētdiena, 28.11.2021
Rita, Olita, Vita

Pārvaldes

DIENVIDKURZEMES NOVADA PĀRVALDES UN TO VADĪTĀJI

 

Pārvalde

Pārvaldnieks

Tālrunis

Darba e-pasts

Dunalkas, Vecpils, Durbes, Tadaiķu pagastu un Durbes pilsētas apvienības pārvalde

Vilnis Kārkliņš

29187957

vilnis.karklins@dkn.lv

Sakas pagasta un Pāvilostas pilsētas apvienības pārvalde

Arvils Jurķelis

25636253

arvils.jurkelis@dkn.lv

Priekules pagasta un Priekules pilsētas apvienības pārvalde

Andris Razma

29176392

andris.razma@dkn.lv

Aizputes un Cīravas pagastu apvienības pārvalde

Andris Petrovics

29123007

andris.petrovics@dkn.lv

Kazdangas un Lažas pagastu apvienības pārvalde

Jānis Tīmanis

26413924

janis.timanis@dkn.lv

Embūtes un Kalvenes pagastu apvienības pārvalde

Oļegs Jurjevs

28349654

olegs.jurjevs@dkn.lv

Bārtas un Kalētu pagastu apvienības pārvalde

Ģirts Laugalis

29356576

girts.laugalis@dkn.lv

Bunkas pagasta pārvalde

Nikolajs Afanasjevs

28322050

nikolajs.afanasjevs@dkn.lv

Gramzdas un Virgas pagastu apvienības pārvalde

Daiga Egle

29472063

daiga.egle@dkn.lv

Dunikas un Rucavas pagastu apvienības pārvalde

Agija Kaunese

27050269

agija.kaunese@dkn.lv

Medzes pagasta pārvalde

Ilga Heinacka

29284619

Ilga.heinacka@dkn.lv

Grobiņas pilsētas pārvalde

Juris Dabars

29293210

juris.dabars@dkn.lv

Grobiņas un Gaviezes pagastu apvienības   pārvalde

Jānis Cipriķis

26646383

janis.ciprikis@dkn.lv

Nīcas un Otaņķu pagastu apvienības pārvalde

Anda Veidele

25686269

anda.veidele@dkn.lv

Vērgales pagasta pārvalde

Vita Cielava

26514221

vita.cielava@dkn.lv

Vaiņodes pagasta pārvalde

Mārtiņš Mikāls

28631995

martins.mikals@dkn.lv

Aizputes pilsētas pārvalde

Artis Čanders

29445125

artis.canders@dkn.lv