Ceturtdiena, 21.11.2019
Andis, Zeltīte

Novembris

Ziemupē atvērta KulTūrBode

20.11.2019

9. novembrī Ziemupē bijušā veikala telpās Ziemupes Tautas nama ēkā tika atvērts jauns konceptuāls veikals – tikšanās vieta KulTūrBode.

Lasīt vairāk

Pāvilostas bibliotēkas notikumi novembrī

19.11.2019

Pāvilostas bibliotēkā 8.novembrī uz tikšanos sanāca šī gada lasītveicināšanas programmas “Bērnu un jauniešu žūrija” dalībnieki. Savukārt Ziemeļvalstu literatūras nedēļas ietvaros, 12. un 13. novembrī bibliotēkā viesojās Pāvilostas vidusskolas 1.-4. klases skolēni un viņu klašu audzinātājas.

Lasīt vairāk

Kur tu teci Mārtiņgaili?

13.11.2019

Šogad 8. novembrī PII “Kastanītis” norisējās Mārtiņdienas pasākums “Kur tu teci Mārtiņgaili?”.

Lasīt vairāk

“Dzintariņa” bērni sagaida Mārtiņbērnus!

13.11.2019

Pašā Mārtiņdienas priekšvakarā Pāvilostas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādē “Dzintariņš” ar lielu troksni, lustīgām dziesmām un jautrām rotaļām bija sanākuši Mārtiņbērni no Vērgales pagasta  - Vērgales pamatskolas folkloras kopa Maritas Kalējas vadībā.

Lasīt vairāk

Lielais loms 2019 - Pāvilostas novadpētniecības muzejam

12.11.2019

Piektdien, 8. novembrī, zemkopības ministrs Kaspars Gerhards kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, Rīgā, sveica Zemkopības ministrijas Gada balvas zivsaimniecībā “Lielais loms 2019” laureātus un veicināšanas balvu saņēmējus – zivsaimniecības nozares uzņēmējus un jaunos darbiniekus.

Lasīt vairāk

Pāvilostā rāda filmu veltītu Zemessardzei

12.11.2019

Pāvilostas pilsētas kultūras namā ikviens tika aicināts noskatīties studijas “Drejas” dokumentālo filmu par zemessargiem “Zobens un zābaki”.

Lasīt vairāk

PĀVILOSTAS NOVADA MEDĪBU BALLE AIZVADĪTA JUBILEJAS ZĪMĒ

04.11.2019

Liekas vien nesen 2015. gada rudenī ar Pāvilostas novada pašvaldības atbalstu Pāvilostas novadā aizsākās jauka tradīcija – Pāvilostas novada medību balle. Laiks pagājis nemanot, un toreiz jaundibinātā tradīcija - Pāvilostas novada medību balle notika nu jau 5. reizi.

Lasīt vairāk

Izstādes noslēgums Ziemupes bibliotēkā

04.11.2019

Līdz oktobra beigām Ziemupes bibliotēkā bija apskatāma pāvilostnieces Elīnas Hornas rokdarbu izstāde “MANI SIRDS DARBIŅI”. Savukārt 1.novembrī, izstādes noslēguma dienā, ikvienam interesentam bija iespēja, ne vien vēlreiz apskatīt brīnišķīgos rokdarbus, bet arī tikties ar pašu darbiņu autori Elīnu.

Lasīt vairāk
Īsceļi
NOVADA KARTE

Aktuālais jautājums

VAI JŪS ATBALSTIET: