Otrdiena, 21.03.2023
Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts

Kora “Sīga” ražīgais rudens

Kora “Sīga” ražīgais rudens

04.12.2019

      Pasākumiem bagāts novembra mēnesis bija Pāvilostas sieviešu korim “Sīga”.

      2. novembrī devāmies uz Priekuli piedalīties Lejaskurzemes koru koncertā “Krustiem zvaigznes debesīs”. Krāšņajā koncertā piedalījās Priekules sieviešu koris “Priekule”, Pāvilostas sieviešu koris “Sīga”, Nīcas kultūras nama vīru koris, Brocēnu kultūras nama vīru koris, Liepājas jauktie kori “Lauma” un “Līva”. Koncertu bagātināja arī vairāku kora dziesmu mūzikas autors komponists Ēriks Eglītis. Koncerts un saviesīgā daļa bija jauka un emocionāla.

                                                                                                                   foto: D. Ģelzis

       16. novembrī korim “Sīga” patiess prieks bija piedalīties svinīgajā pasākumā atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienu Pāvilostas kultūras namā.

     Atsaucoties Saldus sieviešu kora “Varavīksne” draudzīgajam uzaicinājumam „Sanāciet, sadziediet, sadancojiet”, 30. novembrī devāmies uz sadraudzības koncertu Saldū. Koncertā vēl piedalījās jauktie kori “Mezgli” no Rīgas un “Kaprīze” no Ilzenes pagasta Alūksnes novada. Pasākums izvērtās muzikāli spēcinošs un sirsnīgs-koncertā dziedot dziesmas, bet saviesīgajā daļā dejojot un ejot jautrās rotaļās. Nolēmām turpināt stiprināt un bagātināt šo koru draudzību.

Pāvilostas sieviešu kora “Sīga”

                                        dalībniece Inese Ermsone

                    

 

 

« Atpakaļ