Trešdiena, 13.11.2019
Jevgēņija, Jevgēņijs, Eižens

Pasākumi

Kur tu teci Mārtiņgaili?

Šogad 8. novembrī PII “Kastanītis” norisējās Mārtiņdienas pasākums “Kur tu teci Mārtiņgaili?” Bērni tika iepazīstināti ar Mārtiņdienas tradīcijām, rotaļām, dziesmām, maskām, ticējumiem, mīklām un ēdieniem. Katra no grupiņām sniedza savu sagatavotu priekšnesumu. Mūs arī pārsteidza skolotājas, kas bija pārģērbušas par ķekatniekiem. Bērnos tika audzināts tikumu un ieradumu attīstība latvisko tradīciju ietvaros.

Zeme rīb, rati klaudz,

Kas to zemi rībināja?

Nu atbrauca Mārtiņdiena

Deviņiem kumeļiem.

                                                                                                 Līga Spjute

 


LIEPĀJAS LEĻĻU TEĀTRA IZRĀDE ,,LĀČA NAMIŅŠ’’

5.novembrī mūsu iestādē viesojās Liepājas Leļļu teātris ar izrādi ,,Lāča namiņš’’ pēc latviešu tautas pasakas motīviem. Izrādes varoņi mācīja bērniem tādas tikumiskās vērtības kā draudzība, izpalīdzība, pieklājība un iecietība.

 

                                                                      Vadītāja Liena Ernstsone

 


Leļļu teātris ,,LATVIJA- MANAS MĀJAS’’

30.oktobrī – Latvijas Dzimšanas dienas priekšvakarā bērni noskatījās patriotisku leļļu koncertu ,,Latvijas – manas mājas’’, kurā satikām iepriekšējās izrādēs iepazītus un jau iemīļotus varoņus – ķiplociņu, Miķelīti, Opīti, Ziemassvētku vecīti, Lieldienu Zaķi un citus.

Visi cildināja Latvijas skaistumu, draudzību un saticību, aicināja svinēt visus latviskos svētkus.

 

                                                   PII metodiķe Aija Gertsone

 


Olimpiskā diena PII ,,Kastanītis”

Jau otro gadu arī bērnudārza bērni piedalās Olimpiskajā dienā 2019, ko organizē Latvijas Olimpiskās komiteja ( LOK), kad 650 pasākuma norises vietās vienlaicīgi notiek vingrošana, bet visas nedēļas ietvaros arī citas ar sportiskām aktivitātēm saistīti pasākumi.

 


Koncerts ,,Zīmju stāsti’’

20. septembrī ,,KASTANĪŠI” gaidīja ciemos komponistu D.Rijnieku, lai kopā dotos muzikālā piedzīvojumā un iepazītu  dažādas ,,zīmes’’ – rakstu zīmes, pieturzīmes, teksta zīmes, ceļa zīmes ..

 

                                                          PI metodiķe Aija Gertsone

 


ZINĪBU DIENA 2019

2. septembrī Vērgales pag. PII ,,Kastanītis’’ pēc vasaras vēra durvis, lai sagaidītu plašo ,,kastanīšu’’ saimi. Svinīgajā pasākumā bērni un vecāki iepazinās ar skolotājām un auklītēm, bet pasākuma otrajā daļā vecākiem kopā ar bērniem darbojoties tapa ,,labo novēlējumu kastaņkoks’’. Tas priecēs mūs visa gada garumā!

 

                                                                           Vadītaja Liena Ernstsone


VĒRGALES PAGASTA SVĒTKU IETVAROS IESTĀDES TERITORIJAS  NOFORMĒŠANA AR ,,ZIEDU UGUNSKURU”

18. augustā iestādes kolektīvs piedalījās Vērgales pagasta svētkos veidojot tematisku noformējumu ,,ZIEDU UGUNSKURS”. Visi iestādes darbinieki un vecāki tika aicināti atnest ziedus noteiktās krāsās, tos kompozīcijā veidoja saimnieks Dmitrijs Kiss, skolotāju palīgi- Skaidrīte Štokmane, saimniecības daļas vadītāja Marina Raubēna, skolotājas Daiga Lapiņa un Sanita Dunkere.

 

   Vadītāja Liena Ernstsone

 

 

 

Īsceļi
NOVADA KARTE

Aktuālais jautājums

VAI JŪS ATBALSTIET: