Sestdiena, 22.06.2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Septembris

Miķeļdienas notikumi pirmsskolas izglītības iestādē ”Dzintariņš”

09.10.2020

Atzīmējot Miķeļdienu, kas ir ražas novākšanas svētki,  pirmsskolas izglītības iestādes „Dzintariņš” audzēkņi apciemoja tuvākas un tālākas piemāju saimniecības, lai apskatītu dažādus mājputnus un mājdzīvniekus, iepazītu lauku darbus un piedalītos rudens ražas novākšanā.

Lasīt vairāk

Meža dienas 2020, seminārs pašvaldību speciālistiem “Saimniekosim gudri pašvaldību mežos un parkos!”

07.10.2020

 “Meža dienas 2020”, pateicoties Meža attīstības fondam un Latvijas Pašvaldību savienības projektam Meža nozare: skaista ainava un mežsaimniecība ekonomikai”, šogad 25. septembrī norisinājās Saraiķos. Taču šogad pasākums norisinājās citādāk, jo tika apvienots ar Latvijas Pašvaldību savienības rīkoto semināru pašvaldību speciālistiem “Saimniekosim gudri pašvaldību mežos un parkos!” Ziemupes tautas namā.

Lasīt vairāk

Izstaigājām sarkano magoņu krastu

05.10.2020

Septembra nogalē Pāvilostas vidusskolas 8.klases skolēni, viņu audzinātāja pēc interešu pulciņa vadītājas Maritas Hornas iniciatīvas devās literāri vēsturiskā un dabas izpētes divu dienu pārgājienā maršrutā Labrags – Ulmale- Pāvilosta. Divās dienās nosoļoti vairāk kā 20 tūkstoši soļu un noieti 15 km.

Lasīt vairāk

OZOLA DZIMŠANAS DIENA

01.10.2020

29.septembrī Vērgales pamatskolas skolēni un skolotāji pulcējās skolas pagalmā, pie skolas lepnuma – simtgadīgā ozola, lai tradicionāli Miķeļdienā atzīmētu tā dzimšanas dienu.

Lasīt vairāk

“Gada izrāde 2019” Janas Egles “Aiziet jūriņā!”

01.10.2020

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra amatierteātra “Projekts” uzvedums “Aiziet jūriņā!” ieguvis amatierteātru skates titulu “Gada izrāde 2019”.  Diplomu par veiksmīgu aktierdarbu saņēma arī Lāsma Novada par Agates lomu un Nora Pakalnišķe par Jūrnieka lomu.

Lasīt vairāk

IENĀC PĀVILOSTĀ...

01.10.2020

25. septembrī Pāvilostā, ar Pāvilostas novada pašvaldības atbalstu, norisinājās mākslas festivāls “Ienāc Pāvilostā”. Festivālu organizēja Pāvilostas Mūzikas un mākslas skola.

Lasīt vairāk

Pāvilostas Simtgades parkā augs sarkanais ozols

01.10.2020

Pāvilostas seniori 24. septembrī Pāvilostas 100.gades parkā iestādīja sarkano ozolu, kā arī ieraka vēstījumu nākamām paaudzēm.

Lasīt vairāk

Mākslas skolas radošais izbrauciens

01.10.2020

19.septembrī Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas mākslas nodaļas audzēkņi devās radošā ekskursijā uz Rīgu.

Lasīt vairāk

Olimpiskā diena Vērgales pamatskolā

01.10.2020

18.septembris Vērgales pamatskolā iesākās ar sportiskām aktivitātēm. Vispirms skolēni un skolotāji pulcējās skolas sporta laumā, lai, atsaucoties skolas direktora Ginta Jurika aicinājumam, piedalītos rīta vingrošanā. Vingrošanas programmu mūzikas pavadījumā, skolēni bija sagatavojuši jau iepriekš, lai šajā dienā to izpildītu visi kopā.

Lasīt vairāk

OLIMPISKĀ DIENA PĀVILOSTAS PAMATSKOLĀ

01.10.2020

Popularizējot veselīgu dzīvesveidu un godīgas spēles principus, Latvijas Olimpiskā komiteja 2020.gada 18.septembrī organizē “Olimpisko dienu”, kas veltīta Starptautiskās Olimpiskās komitejas dibināšanai. Šajā gadā dienas tēma nebija stigri noteikta un skola pati varēja izlemt, kādām sporta aktivitātēm dot priekšroku. Arī Pāvilostas pamatskolā ik gadu skolēni un pedagogi iesaistās šajās aktivitātēs, tādējādi ikvienu aicinot būt aktīvam, sportiskam un veselam!

Lasīt vairāk

SAŅEMTS JAUNAIS AUTOBUSS!

29.09.2020

18.septembrī Pāvilostas novada pašvaldība

saņēma jaunu autobusu skolēnu pārvadājumiem!

Lasīt vairāk

Velobrauciens uz Ziemupi

01.10.2020

16. septembrī 6. klases skolēni, audzinātāja un vecāku pārstāvis devās velobraucienā uz Ziemupi.  Tas bija pirmais kopējais brauciens, kam skolēni gatavojās jau pagājušajā gadā, apgūstot ceļu satiksmes noteikumus, kārtojot eksāmenu  CSDD iecirknī Liepājā.

Lasīt vairāk

Jūrnieka stāsts turpina dzīvot

17.09.2020

Pagājušā gada nogalē Ziemupes Jūras mājā bija savdabīga tikšanās. Liepājas amatierteātra “Projekts” dalībnieki un Ziemupes ciema iedzīvotāji tikās, lai stāstītu, jautātu un atcerētos, lai vēlāk režisores Karīnas Tatarinovas režijā taptu izrāde “Aiziet jūriņā” pēc rakstnieces Janas Egles stāsta motīviem. Pēc grūta darba iecerētais ir realizējies un iestudējums “Aiziet jūriņā” izvirzīts Latvijas amatierteātru skates “Gada izrāde” finālam. Savukārt 13.septembrī Ziemupes tautas namā Liepājas amatierteātris “Projekts” skatītāju – ziemupnieku pilnā zālē rādīja savu veikumu.

Lasīt vairāk

PĀVILOSTAS AMATIERTEĀTRIS UZSTĀJAS RĪGĀ

05.10.2020

Sestdien, 5.septembrī, Pāvilostas pilsētas kultūras nama amatierteātris ar uzvedumu “Latviešu sapnis” pēc A. Bules tāda paša nosaukuma daiļdarba viesojās Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā, kur no 5.-6.septembrim notika sestie Latvijas novadu amatierteātru svētki.

Lasīt vairāk

ATZĪMĒ DZEJAS DIENAS

07.09.2020

4. septembra pievakarē, stundu pirms saulrieta, Pāvilostas bibliotēka dzeju un mūziku aicināja baudīt kopā ar komponistu, dziedātāju, dzejnieku Lauri Valteru.

Lasīt vairāk

SKOLAS SĀKUMS PĀVILOSTAS MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLĀ

03.09.2020

Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolā pirmā skolas diena šogad iesākās 2. septembrī, skolēniem, skolotājiem un vecākiem pulcējoties pie mākslas nodaļas ēkas Pāvilostā.

Lasīt vairāk

PĀRMAIŅU LAIKS PĀVILOSTAS SKOLĀ

03.09.2020

Pāvilostas pamatskolā Zinību diena 1. septembris tika sagaidīts ar pozitīvām emocijām un prieka pilnām, starojošām acīm gan skolēnu, viņu vecāku, gan pedagogu sejā. Jo piedzīvotie satraukumi un pārmaiņas, noslēdzoties iepriekšējam mācību gadam, vēl vairāk skolēnos veicināja vēlmi  ar klases biedriem un pedagogiem satikties klātienē skolā.

Lasīt vairāk

Zinību diena Vērgales pamatskolā

03.09.2020

   1.septembra rītā pie skolas ar direktora svinīgo uzrunu Vērgales pamatskolā sākās jaunais, 2020./2021. mācību gads.

Lasīt vairāk

Svētku rīts Pāvilostas PII “DZINTARIŅŠ”

03.09.2020

Lai gan bērnudārzs savu darbību nevienu brīdi nepārtrauca un visu laiku bērniem bija iespēja apmeklēt Pāvilostas pirmsskolas izglītības iestādi, tomēr arī bērnudārzā 1. septembris vienmēr ir svētku diena. Arī šajā reizē grupiņās notika “Iepazīšanās stunda”, bet tikai šoreiz katrs audzēknis varēja ņemt līdzi vienu no vecākiem, kā to nosaka valstī pieņemtie epidemioloģiskie noteikumi.

Lasīt vairāk

Vērgales "Kastanīša" svinīgā diena

03.09.2020

Pēc aktīvas un darbīgas vasaras 1. septembrī jauniem bērniem durvis vēra arī Vērgales pirmsskolas izglītības iestāde “Kastanītis”. Svinīgajā brīdī – iestādes laukumiņā bērni kopā ar vecākiem pulcējās, lai iepazītos ar grupu skolotājām, auklītēm, kas čakli strādājušas, lai sagaidītu “kastanīšus”’ rūpīgi iztīrītās un  iekārtotās grupiņās.

Lasīt vairāk