Sestdiena, 19.09.2020
Verners, Muntis

Septembris

Jūrnieka stāsts turpina dzīvot

17.09.2020

Pagājušā gada nogalē Ziemupes Jūras mājā bija savdabīga tikšanās. Liepājas amatierteātra “Projekts” dalībnieki un Ziemupes ciema iedzīvotāji tikās, lai stāstītu, jautātu un atcerētos, lai vēlāk režisores Karīnas Tatarinovas režijā taptu izrāde “Aiziet jūriņā” pēc rakstnieces Janas Egles stāsta motīviem. Pēc grūta darba iecerētais ir realizējies un iestudējums “Aiziet jūriņā” izvirzīts Latvijas amatierteātru skates “Gada izrāde” finālam. Savukārt 13.septembrī Ziemupes tautas namā Liepājas amatierteātris “Projekts” skatītāju – ziemupnieku pilnā zālē rādīja savu veikumu.

Lasīt vairāk

ATZĪMĒ DZEJAS DIENAS

07.09.2020

4. septembra pievakarē, stundu pirms saulrieta, Pāvilostas bibliotēka dzeju un mūziku aicināja baudīt kopā ar komponistu, dziedātāju, dzejnieku Lauri Valteru.

Lasīt vairāk

SKOLAS SĀKUMS PĀVILOSTAS MŪZIKAS UN MĀKSLAS SKOLĀ

03.09.2020

Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolā pirmā skolas diena šogad iesākās 2. septembrī, skolēniem, skolotājiem un vecākiem pulcējoties pie mākslas nodaļas ēkas Pāvilostā.

Lasīt vairāk

PĀRMAIŅU LAIKS PĀVILOSTAS SKOLĀ

03.09.2020

Pāvilostas pamatskolā Zinību diena 1. septembris tika sagaidīts ar pozitīvām emocijām un prieka pilnām, starojošām acīm gan skolēnu, viņu vecāku, gan pedagogu sejā. Jo piedzīvotie satraukumi un pārmaiņas, noslēdzoties iepriekšējam mācību gadam, vēl vairāk skolēnos veicināja vēlmi  ar klases biedriem un pedagogiem satikties klātienē skolā.

Lasīt vairāk

Zinību diena Vērgales pamatskolā

03.09.2020

   1.septembra rītā pie skolas ar direktora svinīgo uzrunu Vērgales pamatskolā sākās jaunais, 2020./2021. mācību gads.

Lasīt vairāk

Svētku rīts Pāvilostas PII “DZINTARIŅŠ”

03.09.2020

Lai gan bērnudārzs savu darbību nevienu brīdi nepārtrauca un visu laiku bērniem bija iespēja apmeklēt Pāvilostas pirmsskolas izglītības iestādi, tomēr arī bērnudārzā 1. septembris vienmēr ir svētku diena. Arī šajā reizē grupiņās notika “Iepazīšanās stunda”, bet tikai šoreiz katrs audzēknis varēja ņemt līdzi vienu no vecākiem, kā to nosaka valstī pieņemtie epidemioloģiskie noteikumi.

Lasīt vairāk

Vērgales "Kastanīša" svinīgā diena

03.09.2020

Pēc aktīvas un darbīgas vasaras 1. septembrī jauniem bērniem durvis vēra arī Vērgales pirmsskolas izglītības iestāde “Kastanītis”. Svinīgajā brīdī – iestādes laukumiņā bērni kopā ar vecākiem pulcējās, lai iepazītos ar grupu skolotājām, auklītēm, kas čakli strādājušas, lai sagaidītu “kastanīšus”’ rūpīgi iztīrītās un  iekārtotās grupiņās.

Lasīt vairāk