Sestdiena, 18.05.2024
Inese, Inesis, ēriks

Decembris

Tu esi mūsu nākotne. Audz liels un jūties lepns par savu zemi!

05.01.2021

Ar šādu novēlējumu šogad 18. decembrī Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons un Vērgales pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Vitrups sveica šī gada jaundzimušos novadniekus un viņu vecākus, dāvājot ziedus un katram mazulim īpaši gatavotas piemiņas dāvanas.

Lasīt vairāk

Vērgales PII “Kastanītis” rūķojas

29.12.2020

Vērgales PII “Kastanītis” svētku laiks bija pārsteigumiem pilns. Sadarbībā ar bērna vecākiem iestādē tika organizēta radošo darbu izstāde “Zem sarkanās mices”. Vecākiem kopā ar bērnu bija iespēja izveidot savu fantāzijas rūķi.

Lasīt vairāk

Brīnišķīgais Ziemassvētku laiks šogad pavisam savāds

28.12.2020

Tomēr „Dzintariņa” kolektīvs ne mirkli neapstājas un čakli darbojas: gatavo Ziemassvētku rotājumus un apsveikumus, afišas, pušķo eglīti, cep piparkūkas, dzied dziesmas, spēlē teātri, mācās dzejoļus, rotaļas, dejas, priecājas par skaisti izrotāto un izgaismoto bērnu rotaļu laukumu un gaida Ziemassvētku vecīti. Bērni svin visjaukākos gada svētkus, bet saviem mīļajiem sūta video sveicienus.

Lasīt vairāk

28.12.2020

Lasīt vairāk

28.12.2020

Vērgales amatierteātris "VDK" sveic svētkos!

Novēlam saglabāt možu garu un priecīgu prātu!
V.Plūdoņa dzejolī "Rūķīši un meža vecis" iejutās: Sanita, Dita, Lelde, Dace, Agnis, Normunds, Uvis, vadīja Inese un kopā salika Anna.

Lasīt vairāk

Iededz Pāvilostas pilsētas svētku egli

07.12.2020

Valstī spēkā esošo pulcēšanās ierobežojumu un drošības dēļ, tradicionālais Adventes tirdziņa un svētku egles iedegšanas pasākums šogad netika organizēts. Tomēr, lai  gaišam un priecīgām domām varam pārvarēt šo tumšo un ne tik vienkāršo laiku, 4. decembra vakarā Pāvilostas centrā tika iedegta pilsētas svētku egle.

Lasīt vairāk