Otrdiena, 23.10.2018
Daina, Dainida, Dainis

Oktobris

Tiekas muzeju darbinieki

22.10.2018

Turpinot iesākto tradīciju reizi gadā satikties Lejaskurzemes novadu muzeju un senlietu krātuvju darbiniekiem, šogad ciemos aicināja  Nīcas novads. Atsaucoties uzaicinājumam, mūsu novada Vērgales pagasta muzeja un Pāvilostas novadpētniecības muzeja darbinieki 19. oktobrī devās uz Nīcas novadu.

Lasīt vairāk

Vērgales pamatskolā atzīmē Skolotāju dienu!

15.10.2018

   5.oktobrī Vērgales pamatskolā tika atzīmēta Skolotāju diena. Šajā dienā skolēni devās uz skolu ar ziediem, lai sveiktu savus skolotājus viņu profesijas svētkos.

Lasīt vairāk

Pāvilostas novadā atzīmē Kultūras darbinieku dienu

05.10.2018

Rudens lapu krāšņumā uz ikgadējo Pāvilostas novada Kultūras darbinieku dienu tika aicināti tie, kas ikdienā paši ir svētku organizētāji – tautas un kultūras namu, bibliotēku, muzeju un tūrisma informācijas centra darbinieki.

Lasīt vairāk

Mācās rēķināt gudri

04.10.2018

Otrdien, 2.oktobrī Pāvilostas bibliotēkā notika pāvilostnieces Vairas Kārkliņas jaunās grāmatas “Rēķini galvā. Prāta asināšana no 9 – 99 gadiem” prezentācija.

Lasīt vairāk

Pāvilostas vidusskolas skolēni viesojas Dānijā

04.10.2018

Šogad Pāvilostas vidusskolā tika veiksmīgi realizēts Nordplus Junior projekts „SmallSmartSchool for Teenagers” nr. NPJR-2017/10060, kurš ilga divus gadus un ir iepriekšējā projekta „SmallSmartSchool” turpinājums. Projektā aktīvi iesaistījās 8. un 9. klašu skolēni, kuri katru mēnesi, sadarbībā ar Dānijas skolēniem.

Lasīt vairāk

Rudens saulgrieži pirmsskolā „Dzintariņš”

04.10.2018

Lai gūtu pēc iespējas plašāku priekšstatu par rudens veltēm, Miķeļu nedēļā bērni kopā ar saviem vecākiem sarūpēja rudens ziedus, dārzeņus un augļus, lai kopīgiem spēkiem veidotu grupiņā savu rudens izstādi.: „Rudentiņš – bagāts vīrs”.

Lasīt vairāk
Īsceļi
NOVADA KARTE