Svētdiena, 21.07.2024
Meldra, Meldris, Melisa

SKAISTAIS ZIEMASSVĒTKU GAIDĪŠANAS UN SVINĒŠANAS LAIKS

SKAISTAIS ZIEMASSVĒTKU GAIDĪŠANAS UN SVINĒŠANAS LAIKS

21.12.2018

        Ir nemanot pagājis mācību pirmais pusgads. Septembra siltumu un ziedu krāsainību ir nomainījis ziemas baltums un eglīšu lampiņu spožums. Ir noiets zināms laika posms un ir labi padarīta darba sajūta. Ir laiks, kad pulcējamies pie skaisti rotātas Ziemassvētku egles un ar dziesmām, dejām, labiem vārdiem un darbiem iepriecinām viens otru.

       Pāvilostas vidusskolā visu pirmssvētku nedēļu stundu pārtraukumos skolēni satraukti skraidīja pa skolas koridoriem – vienam jāpaspēj uz mēģinājumu aktu zālē, citam jādodas uz piparkūku cepšanas darbnīcu, vēl kādam klase jāizrotā un dāvana jānoslēpj, tam visam pa vidu vēl pēdējie pārbaudes darbi un atzīmju izlikšana liecībās. Tik patiesa un priecīga gaisotne valdīja skolā, kur gan skolēni, gan pedagogi un skolas tehniskie darbinieki gatavojās pirmā mācību noslēguma pasākumam un decembra mēneša centrālajam notikumam Ziemassvētku uzvedumam “Ieputināti kinoteātrī”. Pāvilostas vidusskolas skolēni un pedagogu kolektīvs 20. decembrī aicināja ikvienu uz īstu kino seansu turpat divu stundu garumā. Un kā jau īstā kino, iespējams ir it viss - gan dejas un dziesmas, gan arī jautras un smieklīgas izdarības no Latvijā iemīļotām un populārām kinofilmām, gan ārzemju animācijas filmām un multfilmām. Bet īsi pirms pasākuma skolēni un pedagogi vēl pēdējo reizi šajā mācību pusgadā pulcējās klasēs, lai saņemtu liecības un kādu saldu pārsteigumu.

      Kino skatīšanās maratonu atklāja vidusskolas 1. līdz 4. klašu apvienotais kolektīvs, uzvedot nelielu, teatrālu uzdevumu par dāvināšanas prieku, parādot to, ka dāvana var būt arī dziesma un deja. Turpinājumā katra klase rādīja savu stāstu no kādas populāras kinofilmas un multfilmas. Atpazinām fragmentus no filmām “Circenīša Ziemassvētki”, “Ziemassvētki Madaskarā”, “Kā Grinčs nozaga Ziemassvētkus” u.c.

       Bet pasākuma izskaņā skolas vecāku padome bija sarūpējusi lielu pārsteigums, naksnīgajās debesīs šaujot gaisā svētku raķetes, kas radīja prieku gan lielam, gana mazam skatītājam.

        Turpinājumā skolēni gatavojās Ziemassvētku ballītei ar dejām un skaistu mūziku. Līdz ar pasākuma izskaņu, skolēniem iesākās garais ziemas brīvlaiks, kad var no sirds baudīt ziemas priekus, atpūsties un vairāk laika pavadīt ar ģimeni.

 

Marita Kurčanova

sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Foto un video: M. Kurčanova

Pasākumu atklāja un skaistu koncertu vēlēja skolas direktore Marita Rolmane

Ar savu priekšnesumu uzstājās 1. līdz 4. klašu apvienotais kolektīvs

Pasākumu vadīja skolēnu līdzpārvaldes pārstāves - Ilva un Elizabete

5. klases priekšnesums

6.klases priekšnesums

7. klases priekšnesums

8. klases priekšnesums

9. klases priekšnesums

11. klases priekšnesums

12.klases priekšnesums

/diemžēl tehnisku iemeslu dēļ nebija iespējams atskaņot pašu oskaroto filmu :)/

 

 

« Atpakaļ