Ceturtdiena, 23.05.2024
Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija

Decembris

30.12.2012
Novada egle pašiem mazākajiem
 

  Sestdien, 29.decembrī, Pāvilostas un Sakas pagasta paši mazākie pulcējās Pāvilostas kultūras namā, lai kopīgi sagaidītu Ziemassvētku vecīti.

Lasīt vairāk

29.12.2012

Pirmsskolas bērnu

Ziemassvētku egle Vērgalē


      26.decembrī Vērgales kultūras namā uz Ziemassvētku eglīti tika aicināti pirmsskolas vecuma bērni.

Lasīt vairāk

29.12.2012

BLUĶA VAKARS ZIEMUPĒ

   

   22.decembra pēcpusdienā Ziemupē bija saradušies ķekatnieki no pašu ciema, no kaimiņu ciema un pat no kaimiņu novadiem. Svinējām Bluķa vakaru! Svinējām ar visu kā pienākas, ar dziesmām un rotaļām, ar egles iedegšanu, bluķa vilkšanu, ķekatās iešanu. Apciemojām Ziemupes labo gariņu Hermīnes tanti, visu bērnu mīluli Veltiņas tanti, iegriezāmies visu labu novēlēt arī Zentas tantei.

Lasīt vairāk

27.01.2013
Vasara decembra vidū,
mandarīni un...savvaļas pērtiķi

 

   No 9.-15.decembrim starptautiskā Comenius projekta „Back To Our Roots: Traditions And Customs Bring Us Together” ietvaros, tikām uzaicināti uz projekta darba grupas tikšanos sadraudzības skolā Spānijā, Andalūzijas apgabalā, Seviļā. Mūsu uzdevums bija atskaitīties par paveikto un saskaņot turpmākos darba plānus.
Lasīt vairāk

06.01.2013
PĀVILOSTAS BIBLIOTĒKAS SVINĪBAS
 

   14.decembrī Pāvilostas bibliotēka aicināja visus Pāvilostas bibliotēkas bijušos darbiniekus, bērnus un jauniešus, kā arī novada bibliotekārus uz bibliotēkas jubilejas svinībām.

Lasīt vairāk

25.12.2012
Pirmā pusgada noslēgums Mākslas skolā
 
 
    Ziemassvētku vecīša un pedagogu vadībā, audzēkņi veica praktiskos darbus.
Lasīt vairāk

10.12.2012
"IEVLEJU" MAIZĪTEI
konkursā "Jaunais tūrisma produkts 2012"
augsts novērtējums

    Ar svētku noskaņu šodien, 7. decembrī, Rīgas Latviešu biedrības namā aizritējis tūrisma nozares gadskārtējais sarīkojums „Tūrisma forums”, kurā nosaukti veiksmīgāko tūrisma produktu veidotāju vārdi.
Lasīt vairāk

10.12.2012

SVĒTKU EGLES IEDEGŠANA PĀVILOSTĀ

  

   Piektdien, 7.decembrī, daudzi bērni un vecāki bija ieradušies Pāvilostas kultūras namā, lai ar dziesmām, jautrām dejām, pasaku varoņiem un galveno rūķi iedegtu Pāvilostas svētku egli!

Lasīt vairāk

10.12.2012

IEDEDZ EGLI KOPĀ AR PREZIDENTU

   

       6.decembrī Štokmņu ģimene no Pāvilostas kopā ar citām 20 Valsts prezidenta uzaicinātām ģimenēm no Latvijas novadiem piedalījās svinīgajā pasākumā Melngalvju namā, kur Rīgas pils remonta laikā ir prezidenta rezidence. Pēc tam Rātslaukumā kopā ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu iededza Ziemassvētku egli.

Lasīt vairāk