Sestdiena, 22.06.2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Decembris

06.01.2013
PĀVILOSTAS BIBLIOTĒKAS SVINĪBAS
 
   14.decembrī Pāvilostas bibliotēka aicināja visus Pāvilostas bibliotēkas bijušos darbiniekus, bērnus un jauniešus, kā arī novada bibliotekārus uz bibliotēkas jubilejas svinībām. Tika rādīta prezentācija – ieskats bibliotēkas vēsturē, kultūras nama bērnu dramatiskais teātris rādīja uzvedumu, bet visus klātesošos pārsteidza Karlsons un Brālītis, kuri bija ieradušies uz bibliotēkas svinībām un vēlējās, lai viņus pacienā ar 65 tortēm un vienu svecīti…
    Kāpēc tieši bērni un jaunieši? Tāpēc, ka par godu bibliotēkas jubilejai bērnu telpa ieguva vērā ņemamas pārvērtības – tika pie skaistām, krāsainām mēbelēm, pufiem, spēlēm un citām jaunām lietām.
    Ikviens varēja apskatīt izstādi „Roku rokā ar lasītājiem”, foto mirkļus no dažādiem pasākumiem, kā arī saglabātas interesantas lietas no bibliotēkas vēstures: darba plānus, dažādus tematiskos materiālus, diplomus, goda rakstus un citus materiālus.
Paldies visiem, kuri palīdzēja pasākuma veidošanā – tapšanā: Maritai Hornai, Silvai Vārsbergai, Indulim Barsukovam, dramatiskā kolektīva bērniem, Maijai Arājai, Valijai Pētermanei, Lidijai Reinholdei, Ilzei Liņķei, Austrai Vagotiņai – Vagulei, kā arī paldies visiem sveicējiem, kuri bija kopā ar mums.
     Ar pārējiem bibliotēkas apmeklētājiem – lasītājiem tikāmies 4.janvārī, kad pārlapojām bibliotēkas vēstures lapaspuses, atskatījāmies uz iepriekšējā gada paveikto un pārrunājām nākotnes plānus. Pasākumā priekšnesumus sniedza Pāvilostas kultūras nama dramatiskā kolektīva bērni, kultūras nama vadītāja Silva Vārsberga un Pāvilostas vidusskolas mazo meiteņu ansamblis vadītājas Daces Bunkas vadībā. Jautros dejas ritmos iesaistīja Daiga Cābele, kā arī ikviens varēja piedalīties atrakcijās un citās izdarībās.
     Paldies vēlreiz dramatiskā kolektīva vadītājai Maritai Hornai un bērniem, Silvai, Dacei un Daigai.
Bibliotēkas darbinieku vārdā,
 

Mairita

 

bērni piedalās atrakcijās
palīgi-radošā komanda
bērnu darmatiskā kolektīva priekšnesums
Bibliotēkas vadītāja sveic visus Pāvilostas bijušos un esošos bibliotēkas darbiniekus
dzimšanas dienas svinībās bija ieradušies Karlsons un Brālītis
bijušie un esošie bibliotēkas darbinieki kopā ar Karlsonu

 

 

 

« Atpakaļ