Ceturtdiena, 13.12.2018
Veldze, Lūcija

Autobusu saraksts


Maršrutā Nr.5124 "Liepāja-Vērgale", sezonai beidzoties,

rīta reiss no Liepājas vairs neiebrauks rehabilitācijas centrā

"Dvēseles veldzes dārzs"
 

  1,2,3,4,5,-,- (Izpildes dienas)
Kuršu iela 8:00
Olimpiskais centrs 8:12
Slimnīca 8:18
Kapsēdes skola 8:24
Kalnmalas 8:27
Medze 8:31
Ploce 8:35
Aptieka 8:40
Vērgales centrs 8:40

AUTOBUSU SARAKSTS

Bus communicatione

LIEPĀJA – PĀVILOSTA 

Atiešanas vieta Liepājā

Liepāja

Pāvilosta

Dienas

Cena

EUR

Pakalpojuma sniedzējs

AutoOsta

6:45

7:45

1,2,3,4,5,6,7

2.65

AS Liepājas autobusu parks

Kuršu iela

7:40

8:55

1,2,3,4,5,6,7

2.85

AS Liepājas autobusu parks

K

10:40

11:50

1,2,3,4,5,6,-

2.85

AS Liepājas autobusu parks

AO

11:40

12:45

1,2,3,4,5,6,7

2.85

PSIA Ventspils reiss

K

13:20

14:30

1,2,3,4,5,6,-

2.85

AS Liepājas autobusu parks

K

13:40

14:55

-,-,-,-,-,-,7

2.85

AS Liepājas autobusu parks

K

AO

15:45

16:00

17:20

1,2,3,4,5,6,7

2.85

2.65

AS Liepājas autobusu parks

AO

17:45

18:50

1,2,3,4,5,6,7

2.65

AS Liepājas autobusu parks

K

18:30

19:45

1,2,3,4,5,6,7

2.85

AS Liepājas autobusu parks

AO

20:15

21:20

1,2,3,4,5,-,7

2.85

PSIA Ventspils reiss

 

PĀVILOSTA – LIEPĀJA

Pāvilosta

Liepāja

Pienākšanas

vieta Liepājā

Dienas

Cena

EUR

Pakalpojuma sniedzējs

7:35

8:35

AO

1,2,3,4,5,6,7

2.65

AS Liepājas autobusu parks

9:00

10:10

Kuršu iela

1,2,3,4,5,6,7

2.85

AS Liepājas autobusu parks

9:39

10:35

AO

1,2,3,4,5,6,7

2.65

PSIA Ventspils reiss

12:00

13:15

K

1,2,3,4,5,6,-

2.85

AS Liepājas autobusu parks

14:40

15:50

K

1,2,3,4,5,6,-

2.85

AS Liepājas autobusu parks

15:00

16:15

K

-,-,-,-,-,-,7

2.85

AS Liepājas autobusu parks

15:35

16:35

AO

1,2,3,4,5,6,7

2.65

AS Liepājas autobusu parks

17:30

18:50

19:05

AO

K

1,2,3,4,5,6,7

2.85

AS Liepājas autobusu parks

18:39

19:35

AO

1,2,3,4,5,-,7

2.65

PSIA Ventspils reiss

19:50

21:05

K

1,2,3,4,5,6,7

2.85

AS Liepājas autobusu parks

 

VENTSPILS – PĀVILOSTA

Ventspils

Pāvilosta

Dienas

Cena

EUR

Pakalpojuma sniedzējs

6:25

7:35

1,2,3,4,5,6,7

3.25

AS Liepājas autobusu parks

8:30

9:39

1,2,3,4,5,6,7

3.25

PSIA Ventspils reiss

14:25

15:30

1,2,3,4,5,6,7

3.25

AS Liepājas autobusu parks

17:30

18:39

1,2,3,4,5,-,7

3.25

PSIA Ventspils reiss

 

PĀVILOSTA – VENTSPILS

Pāvilosta

Ventspils

Dienas

Cena

EUR

Pakalpojuma sniedzējs

7:50

8:55

1,2,3,4,5,6,7

3.25

AS Liepājas autobusu parks

12:45

13:50

1,2,3,4,5,6,7

3.25

PSIA Ventspils reiss

18:50

19:55

1,2,3,4,5,6,7

3.25

AS Liepājas autobusu parks

21:20

22:25

1,2,3,4,5,-,7

3.25

PSIA Ventspils reiss

 

RĪGA - PĀVILOSTA

Rīga

Pāvilosta

Dienas

Cena

EUR

Pakalpojuma sniedzējs

15:55

20:25

1,2,3,4,5,6,7

8.70

AS Nordeka

 

PĀVILOSTA - RĪGA

Pāvilosta

Rīga

Dienas

Cena

EUR

Pakalpojuma sniedzējs

03:40

08:05

1,2,3,4,5,6,7

8.70

AS Nordeka


NO 1.10. - 30.04.

LIEPĀJA – VĒRGALE

Atiešanas vieta Liepājā

Liepāja

Vērgales centrs

Dienas

Cena

EUR

Pakalpojuma sniedzējs

Kuršu iela

5:50

6:37

1,2,3,4,5,-,-

2.00

AS Liepājas autobusu parks

AutoOsta

6:40

7:19

1,2,3,4,5,6,-

1.80

AS Liepājas autobusu parks

        K     7:30      8:12   1,2,3,4,5,-,-   2.00   AS Liepājas  autobusu parks

K

7:40

8:27

1,2,3,4,5,6,7

2.00

AS Liepājas autobusu parks

AO

11:40

12:16

1,2,3,4,5,6,7

1.85

PSIA Ventspils reiss

K

AO

12:05

12:20

12:59

1,2,3,4,5,6,7

2.00

1.80

AS Liepājas autobusu parks

K

13:20

14:02

1,2,3,4,5,6,-

2.00

AS Liepājas autobusu parks

K

13:40

14:22

-,-,-,-,-,-,7

2.00

AS Liepājas autobusu parks

K

AO

14:45

15:00

15:39

1,2,3,4,5,6,7

2.00

1.80

AS Liepājas autobusu parks

K

AO

15:45

16:00

16:42

1,2,3,4,5,6,7

2.00

1.80

AS Liepājas autobusu parks

K

16:30

17:17

1,2,3,4,5,6,7

2.00

AS Liepājas autobusu parks

K

18:30

19:17

1,2,3,4,5,6,7

2.00

AS Liepājas autobusu parks

AO

20:15

20:49

1,2,3,4,5,-,7

1.85

PSIA Ventspils reiss

 

VĒRGALE - LIEPĀJA

Vērgales centrs

Liepāja

Pienākšanas

vieta Liepājā

Dienas

Cena

EUR

Pakalpojuma sniedzējs

6:40

7:27

Kuršu iela

1,2,3,4,5,-,-

2.00

AS Liepājas autobusu parks

     8:20    9:07          K  1,2,3,4,5,-,-   2.00   AS Liepājas autobusu parks

9:28

10:10

K

1,2,3,4,5,6,7

2.00

AS Liepājas autobusu parks

9:46

10:25

10:40

AutoOsta

K

1,2,3,4,5,6,-

1.80

2.00

AS Liepājas autobusu parks

12:28

13:15

K

1,2,3,4,5,6,-

2.00

AS Liepājas autobusu parks

14:36

15:15

15:30

AO

K

1,2,3,4,5,6,7

1.80

2.00

AS Liepājas autobusu parks

15:28

16:15

K

-,-,-,-,-,-,7

2.00

AS Liepājas autobusu parks

17:20

18:07

K

1,2,3,4,5,6,7

2.00

AS Liepājas autobusu parks

18:08

19:05

K

1,2,3,4,5,6,7

2.00

AS Liepājas autobusu parks

18:21

19:00

19:15

AO

K

1,2,3,4,5,6,7

1.80

2.00

AS Liepājas autobusu parks

20:18

21:05

K

1,2,3,4,5,6,7

2.00

AS Liepājas autobusu parks

 

LIEPĀJA – ZIEMUPE

Atiešanas vieta Liepājā

Liepāja

Ziemupe

Dienas

Cena

EUR

Pakalpojuma sniedzējs

AutoOsta

6:15

7:20

1,2,3,4,5,-,-

1.85

AS Liepājas autobusu parks

Kuršu iela

AO

15:20

15:35

16:40

1,2,3,4,5,-,7

2.00

1.85

AS Liepājas autobusu parks

 

ZIEMUPE – LIEPĀJA

Ziemupe

Liepāja

Pienākšanas

vieta Liepājā

Dienas

Cena

EUR

Pakalpojuma sniedzējs

7:25

8:30

8:45

AutoOsta

Kuršu iela

1,2,3,4,5,-,-

1.85

2.00

AS Liepājas autobusu parks

16:45

17:50

18:05

AO

K

1,2,3,4,5,-,7

1.85

2.00

AS Liepājas autobusu parks

 

AS NORDEKA maršruts

RĪGA-KANDAVA-KULDĪGA līdz PĀVILOSTAI 

Biļetes cena EUR 8,70

Autobuss kursē katru dienu!

 
 
15:55
 
RĪGA AO
8:05
16:23
Lielupe
7:36
16:31
16:41
Dubulti
Vaivaru RC
7:27
7:16
16:45
SLOKA AO
7:10
16:56
Ķemeru pagr.
6:59
17:04
Smārdes pagr.
6:51
17:10
Ozolpils
6:45
17:15
Jelgavas pagr.
6:40
17:20 - 17:30
TUKUMS AO
6:30 - 6:35
17:39
17;43
Vecmokas
Bieļas
6:21
6;17
17:46
17:48
Zvāre
Lazdas
6:14
6:12
17:52
Pūre
6:08
18:00
Kandavas pagr.
6:00
18:05 – 18:10
KANDAVA
5:50 - 5:55
18:18
Plosti
5:42
18:25
18:30
SABILE
Sventes
5:36
5:30
18:33
Veģi
5:27
18:47
18:41
Kaleši
Lāčkrogs
5:23
5:19
18:45
Renda
5:15
18:50
Skujnieki
5:10
18:53
Graudupe
5:07
19:00
Veldze
5:00
19:15 - 19:20
KULDĪGA AO
4:45 - 4:50
19:23
Priedaine
4:42
19:28
Ārieši
4:37
19:33
Īvande
4:32
19:39
Ēdole
4:26
19:45
Reģi
4:20
19:50
ALSUNGA
4:15
20:03
Jūrkalne
4:02
20:08
Labrags
3:57
20:14
Ulmale
3:51
20:17
Strante
3:48
20:21
Kursa
3:44
20:25
PĀVILOSTA
 
3:40
 
 
 

 

Īsceļi
NOVADA KARTE