Sestdiena, 25.09.2021
Rauls, Rodrigo

Novada dome

IEVĒLĒTIE DEPUTĀTI /alfabēta secībā/

 

  Patricija Andersone     Aivars Galeckis   Gatis Kalniņš 
 

Patricija Andersone 

Zaļo un Zemnieku savienība

 

Aivars Galeckis 

Zaļo un Zemnieku savienība

 

Gatis Kalniņš 

Zaļo un Zemnieku savienība

           
  Aivars Priedols     Edgars Putra    Inga Ratniece
 

 Aivars Priedols

DOMES PRIEKŠSĒDĒTĀJS

Zaļo un Zemnieku savienība

 

 Edgars Putra

Zaļo un Zemnieku savienība

 

 Inga Ratniece

Zaļo un Zemnieku savienība

           
  Raimonds Reinis    Laila Urbāne     Jānis Vitrups
 

 Raimonds Reinis

Zaļo un Zemnieku savienība

 

 Laila Urbāne

Zaļo un Zemnieku savienība

 

 Jānis Vitrups

Zaļo un Zemnieku savienība

           
  Juris Grasmanis   Andris Jankovskis   Dzintars Kudums
 

Juris Grasmanis

Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"

 

Andris Jankovskis

Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"

 

Dzintars Kudums

Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"

           
  Gundars Sisenis   Linards Tiļugs    
 

Gundars Sisenis

Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"

 

Linards Tiļugs

Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"

 

 

           
  Raivis Kalejs   Sandris Beca   Andrejs Radzevics
 

Raivis Kalējs

Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"

 

Sandris Bēča

Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"

 

Andrejs Radzevičs

Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"

           
  Janis Veits    Andris Jefimovs    
 

Jānis Veits

Partiju apvienība "Jaunā VIENOTĪBA"

 

Andris Jefimovs

Partiju apvienība "Jaunā VIENOTĪBA"

 

 

DIENVIDKURZEMES NOVADA PAŠVALDĪBAS

DEPUTĀTU PIEŅEMŠANU LAIKI

 

Pieņemšana tiek organizēta  TIKAI pēc  iepriekšēja pieraksta.

Pieņemšanu koordinatore – Sanita Dejus (darba dienās plkst. 9.00–17.00) t. nr. 22187937;  sanita.dejus@durbe.lv 

 

Nr.

VĀRDS, UZVĀRDS

TĀLRUŅA NR.

E-PASTS

IEDZĪVOTĀJU PIEŅEMŠANAS VIETA UN LAIKS

1.

Aivars Priedols (priekšsēdētājs)

28001180

aivars.priedols@dkn.lv

Mēneša pirmā otrdiena

Grobiņa, Lielā iela 76            17.0018.00

Pāvilosta, Dzintaru iela 73    19.0020.00

2.

Aivars Galeckis

(priekšsēdētāja vietnieks)

29212878

aivars.galeckis@dkn.lv

Mēneša pirmā otrdiena

Priekule, Saules iela 1            17.0018.00

3.

Edgars Putra

22005583

edgars.putra@dkn.lv

Mēneša pirmā otrdiena

Lieģi, Parka iela 2                    17.00-18.00

Mēneša otrā otrdiena

Grobiņa, Lielā iela 76               17.00-18.00

4.

Inga Ratniece

29486507

inga.ratniece@dkn.lv

Mēneša pirmā otrdiena

Bārta, “Tautas nams”              16.0017.00

Mēneša pirmā trešdiena

Gavieze, “Āmuļi”                   16.0017.00

5.

Patricija Andersone

26102920

patricija.andersone@dkn.lv

Mēneša pirmā trešdiena

Vaiņode, Raiņa iela 23a         17.3018.30

Priekule, Saules iela 1             19.0020.00

Mēneša otrā trešdiena

Rucava, “Pagastmāja”            17.3018.30

Nīca, Bārtas iela 6                  19.0020.00

Mēneša trešā trešdiena

Pāvilosta, Dzintaru iela 73      17.3018.30

Aizpute, Atmodas iela 22       19.0020.00

Mēneša ceturtā trešdiena

Grobiņa, Lielā iela 76             17.3018.30

Lieģi, Parka iela 2                   19.0020.00

6.

Gatis Kalniņš

29451560

gatis.kalnins@dkn.lv

Mēneša pirmā ceturtdiena

Grobiņa, Lielā iela 76             11.0013.00

7.

Raimonds Reinis

26490324

raimonds.reinis@dkn.lv

Mēneša otrā otrdiena

Grobiņa, Sporta centrs (M. Namiķa iela 2b)         17.0018.00

Mēneša trešā otrdiena

Aizpute, Tūrisma un mūžizglītības centrs

(Atmodas iela 16) 

 16.0017.00

8.

Laila Urbāne

29852553

laila.urbane@dkn.lv

Mēneša pirmā pirmdiena

Grobiņa, Skolas iela 1             15.0017.00

Mēneša pirmā otrdiena

Dunikas pagasta pārvalde, Sikšņi, “Purenītes”       15.0017.00

9.

Jānis Vitrups

29183648

janis.vitrups@dkn.lv

Mēneša pirmā pirmdiena

Vērgales pagasta pārvalde, “Pagastmāja”               14.0017.00

10.

Sandris Bēča

29453063

sandris.beca@dkn.lv

Mēneša pēdējā ceturtdiena

Lieģi, Parka iela 2                     9.0010.00

11

Raivis Kalējs

(priekšsēdētāja vietnieks)

25960526

raivis.kalejs@dkn.lv

Mēneša pirmā ceturtdiena

Nīca, Bārtas iela 6                    16.0018.00

Mēneša otrā pirmdiena

Otaņķu pagasta pārvalde

16.00 – 18.00

12

Andrejs Radzevičs

26535593

andrejs.radzevics@dkn.lv

Mēneša pirmā pirmdiena

Dunalka, “Pagastmāja”             10.0011.00

13

Juris Grasmanis

29172647

juris.grasmanis@dkn.lv

Mēneša pirmā pirmdiena

Aizputes pilsētas pārvalde (Atmodas iela 22, 19. kab.)

13.30–16.30

14

Andris Jefimovs

26442473

andris.jefimovs@dkn.lv

Mēneša otrā otrdiena

Grobiņa, Lielā iela 76               14.0015.00

Lieģi, Parka iela 2                    15.3016.30

Priekule, Saules iela 1              17.0018.00

Vaiņode, Raiņa iela 23a          18.3019.30

Mēneša trešā otrdiena

Nīca, Bārtas iela 6

14.0015.00

Rucava, “Pagastmāja”  15.3016.30

Aizpute, Atmodas iela 16       17.0018.00

Pāvilosta, Dzintaru iela 73      18.3019.30

15

Andris Jankovskis

(priekšsēdētāja vietnieks)

29879220

andris.jankovskis@dkn.lv

Katra pirmdiena

Aizputes pilsētas pārvalde (Atmodas iela 22, 18. kab.)

14.00–16.00

16

Dzintars Kudums

28646114

dzintars.kudums@dkn.lv

Janvāra, marta, maija, jūlija, septembra, novembra otrā otrdiena

Grobiņa, Lielā iela 76             17.0018.00

Lieģi, Parka iela 2                   19.0020.00

 Janvāra, marta, maija, jūlija, septembra, novembra trešā otrdiena

Nīca, Bārtas iela 6                  17.0018.00

Rucava, “Pagastmāja”            19.0020.00


Februāra, aprīļa, jūnija, augusta, oktobra, decembra otrā otrdiena

Aizpute, Atmodas iela          17.0018.00

Pāvilosta, Dzintaru iela 73     19.0020.00


Februāra, aprīļa, jūnija, augusta, oktobra, decembra trešā otrdiena

Priekule, Saules iela 1 

17.0018.00

Vaiņode, Raiņa iela 23a         

19.0020.00

17

Gundars Sisenis

29230365

gundars.sisenis@dkn.lv

 Mēneša otrā otrdiena

Aizputes pilsētas pārvalde (Atmodas iela 22, 19. kab.)

14.0016.00  

18

Linards Tiļugs

29719064

linards.tilugs@dkn.lv

Mēneša otrā pirmdiena

Aizputes pilsētas pārvalde (Atmodas iela 22, 19. kab.)

13.3016.00

19

Jānis Veits

29456833

janis.veits@dkn.lv

Katra ceturtdiena

Rucava, “Pagastmāja”                9.0011.00