Otrdiena, 16.04.2024
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Pāvilostas meitenes dzied Prāgā

Pāvilostas meitenes dzied Prāgā

06.12.2018

     21.novembrī Pāvilostas vidusskolas ansamblis “K.R.A.M.S.” (Krista Karlsone, Marta Zamarīte, Elizabete Kiričenko, Rasa Lācīte, Alīna Viktorija Burmeistere) kopā ar kultūras nama ansambli “Stella Amare” (Una Stendze, Samanta Barsukova, Kristiāna Šeiko, Gerda Tomsone, Liene Šķila) devās piedzīvojumu pilnā braucienā uz Prāgu, Čehijā, kur notika ceļojošais festivāls. Brauciens ilga piecas dienas.

      Pirmās dienas maršruts Pāvilosta - Varšava. Ceļā pavadījām 15 stundas. Nākamajā dienā turpinājām ceļu uz Prāgu.

     Trešā diena, bija festivāla diena, kura sākās ar mēģinājumu plkst. 10.00. Katram kolektīvam bija savs priekšnesums, kura laikā tika parādīts ieguldītais darbs. Festivālā piedalījās kolektīvi no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Kolektīvi ne tikai demonstrēja savu muzikalitāti, bet arī dejošanas prasmes.

      Ansamblis “K.R.A.M.S.” startēja ar 12. numuru, izpildot dziesmas “Can’t stop the feeling” un “Man esi tu”. Ansamblis “Stella Amare” izpildīja dziesmas “Trīs lietus lāses” un latviešu tautasdziesmu “Es atnācu uguntiņu”. Par piedalīšanos festivālā saņēmām diplomus un termokrūzes ar festivāla logo.

     Pēc pasākuma devāmies apskatīt Prāgas vecpilsētu, “Kārļa tiltu”, kā arī, bija iespēja iepirkties suvenīru veikaliņos. Atpakaļ viesnīcā nonācām uz vakariņu laiku, pēc vakariņām devāmies pelnītā atpūtā savos viesnīcas numuriņos.

     Nākamajā rītā pēc brokastīm, devāmies uz Varšavu, kurā pavadījām pēdējo nakti. Sliktā laika dēļ neizdevās pilsētu apskatīt tuvāk.

       Tā pienāca piektā diena un bija jādodas mājās. Laiks paskrēja nemanot. Mājupceļu pavadījām dziedot un daloties atmiņās ar piedzīvojumiem,  kurus guvām esot prom.

       Sakām lielu paldies Pāvilostas novada domei par finansiālo atbalstu, abu ansambļu vadītājām Dacei Bunkai un Aijai Gertsonei par sagatavošanu festivālam, Montai un Allai par atbalstu un, protams,  paldies mūsu atsaucīgajiem un foršajiem šoferīšiem Lāsmai un Viktoram no ceļojumu aģentūras „Ap Sauli”.

 

Ansambļa “Stella Amare” dziedošās meitenes

 

kopīgā bilde festivālā

Pasākuma vadītāji

meitenes pavadīja gan ansambļa vadītājas, gan Pāvilostas pedagogi

Dejotāji no Rīgas

K R A M S "Can't stop the feeling"

"Stella Amare" dzied dziesmu "Trīs lietus lāses"

K.R.A.M.S. "Man esi tu"

"Stella Amare" izpilda "Es atnācu uguntiņu"

 

 

« Atpakaļ