Svētdiena, 21.07.2024
Meldra, Meldris, Melisa

Dejotāji piedalās labdarības koncertā Aizputē

Dejotāji piedalās labdarības koncertā Aizputē

11.12.2018

     Aizputes sporta hallē 8. decembrī nu jau septīto reizi norisinājās Liepājas deju apriņķa deju kolektīvu lielkoncerts „No sirds uz sirdi”. Ikgadu koncerts tiek rīkots labdarības nolūkos un dalība tajā ir goda lieta ikvienam kolektīvam. Un daudziem dejotājiem lielkoncerts "No sirds uz sirdi"  ir kļuvusi kā tradīcija. Ir paties prieks, ka ar deju vari priecēt skatītājus un palīdzēt tiem, kam šajā dzīvē iet visgrūtāk.

   Koncertā piedalījās 23 Liepājas deju apriņķa deju kolektīvi no Liepājas, Pāvilostas, Priekules, Vaiņodes, Grobiņas, Gaviezes, Durbes, Lieģiem, Vērgales, Rucavas un Aizputes, kopā vienotā deju solī fināla dejā apvienojoties vairāk kā 400 dejotājiem.

   Pāvilostas novadu pārstāvēja Vērgales kultūras nama VPDK “Vērgalīte”, kuri skatītājus priecēja ar dejām “Lielas rits”, “Ģērbies saule sudrabota”, “Rūnu raksti”, “Ābrama polka” un fināldeju “Līgo danči”, un Pāvilostas pilsētas kultūras nama VPDK “Mārsils”, kuri  koncertā dejoja tādas dejas kā  “Lielais rits”, “Gričeniks”, “Es meitiņa kā rozīte” un noslēguma fināldeju “Līgo danči”.

    Koncerta izskaņā ar ziediem un labiem vārdiem paldies tika teikts katram kolektīvam un tā vadītājam.

 

Marita Kurčanova,

sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Foto: M. Kurčanova

 

VPDK "Mārsils"

VPDK "Vērgalīte"

 

« Atpakaļ