Svētdiena, 21.04.2024
Marģers, Anastasija

Ziemassvētku laiks pirmsskolā "Dzintariņš"

Ziemassvētku laiks pirmsskolā "Dzintariņš"

02.01.2019

Ik reiz, kad egļu zarus purina vējš, krīt sniegs.

Ik reiz, kad es uz mājām eju ir vēls.

Un man bail, ka mēs vairs nesatiksim, to, ko sauc par

mīlestību.

Kamēr atnāk laiks, cerību pilns.

 

Ledus ziedi maigi dzeļ un zem kājām sniega ceļš.

Man pie tevis jānokļūst, kamēr tas neizkūst.

Ledus ziedi maigi dzeļ un zem kājām sniega ceļš.

Es ar tevi satikšos reiz ziemassvētkos.  

 

Ik reiz, kad tu uz mani paskatīsies, būs silts.

Un smaids pār aizsalušo upi, tad līst.

Tā kā tilts. Un mēs, tad izliksimies, ka viens otram

nepiederam.

Kamēr atnāks laiks, cerību pilns.

 

                      /Cacao, Andris Ērglis/

 

     2018. gada 19. decembrī pirmsskolas izglītības iestādes “Dzintariņš” zāli pieskandināja bērnu balstiņas Ziemassvētku koncertā “Reiz Ziemassvētkos…”

    Laika apstākļi mūs lutināja – balts skaists sniedziņš un saulīte pirmsskolas izglītības iestādes “Dzintariņš” teritoriju pārvērta īstā ziemas pasakā – vecāku pašu darinātie zvaniņi spīdēja un laistījās teritorijas kokos, sniegavīri smaidīgi visus viesus sveicināja.

      Bērnudārza zāle bija pārtapusi par pasaku valstību ar audzinātāju pašu darinātām skaistām rotām eglītei un bērnu darinātām sniegpārsliņām. Skaisto pasākumu vadīja divi enerģiski rūķi, kuru tēlos iejutās audzinātāja Ligita un mūzikas skolotāja Aija. Rūķi dziedāja, stāstīja, gāja rotaļās un visus klātesošos paņēma līdzi uz skaistu Ziemassvētku stāstu, kur pelītes slēpās no kaķiem, piparkūkas kusa mutēs un pat lieli un mazi spilveni griezās dejā! Paldies audzinātājām un skolotājām, kā arī vadītājai – par aizkustinošo dziesmu pasākuma sākumā – kas acīmredzami iedrošināja mazos māksliniekus turpmākajiem priekšnesumiem! Paši mazākie mākslinieki sildīja kājiņas, jo tikko bija atnākuši no aukstā sniegotā pasaku meža un vidējās grupiņas bērni klausītājiem sniedza brīnišķīgu priekšnesumu izmantojot dažādus mūzikas instrumentus. Lielākie bērni bija samācījušies ļoti daudz dziesmu, dzejoļu un deju un rūķu pavadībā izspēlēja teatrālu uzvedumu ziemīgās noskaņās.

     Milzīgs paldies vecākiem par smaidu, kas rodas, ienākot iestādes teritorijā – par pašu rokām gatavotajiem zvaniņiem, audzinātājām un skolotājām, auklītēm paldies par lielo darbu ikdienā un it īpaši uz svētkiem, strādājot ar bērniem, iemācot tik daudz un skaistas dejas, dziesmas, dzejoļus, un, protams, paldies vadītājai Montai par tā visa kopā saturēšanu, uzraudzīšanu un izdomu!

P. S. Jāatzīst, ka katrs pasākums PII “Dzintariņš” rada īpašas sajūtas, kas saglabājas vēl ilgi, tāpat kā bērniem katra diena, ko tie pavada “Dzintariņā”, ir kā mazi svētki! Paldies!!!

Vecāku padomes pārstāve Kristīne

 

Ziemassvētku sajūtas un prieku katra grupiņa izbaudīja savādāk


paši mazākie bērni no  "Saulītes" grupiņas darbojās un rotaļājās kopā ar Rūķi

3 - 4 gadīgo bērnu grupiņa"Vāverēni" un 6 gadīgo bērnu grupa "Taurenīši" devās uz "Rūķupi"

5 gadīgo bērnu grupa "Jumīši" devās uz "Ievlejām"

 

 fotogrāfiju autores ir Aiga Rudzāja, Dina Rudzāja, Monta Pētermane un Dace Vīgante

 

 

« Atpakaļ