Otrdiena, 16.04.2024
Mintauts, Alfs, Bernadeta

Ziemassvētku koncerti Mūzikas un mākslas skolā

Ziemassvētku koncerti Mūzikas un mākslas skolā

21.12.2018

     Lai gan Mūzikas un mākslas skolas mūzikas nodaļā svētku nedēļa iesākās ar pirmā mācību pusgada eksāmeniem, kas daudziem skolas audzēkņiem bija satraukuma un pārbaudījuma pilna diena, tomēr prieks par tuvojošajiem svētkiem bija lielāks par uztraukumu. Labi parādījuši sevi pārbaudījuma dienā, skolēni vecākiem, skolas pedagogiem un citiem interesentiem sniedza skaistu koncertus – otrdienā, 18. decembrī, Vērgalē, bet trešdienā, 19. decembrī, Pāvilostā.

     Koncertā uzstājās vijolnieku ansamblis, klavierspēles, ģitārspēles un akordeona spēles audzēkņi. Skaistus dzejoļus lasīja un pasākumu vadīja Laila Anna un Emīls, bet skolas pedagogi vēlēja sirdssiltus un svētīgus Ziemassvētkus.

     Marita Kurčanova

sabiedrisko attiecību speciāliste

 

"Gads ir balts no abiem galiem, bet pa vidu raibs". Tā saucās izstāde, kas Pāvilostas mākslas skolā notika gada izskaņā. Skolēni un pedagogi varēji izvērtēt savus darbus, kuri tapuši pirmajā pusgadā. Ziemassvētku noskaņā tika izdalītas liecības.

    Bija gan eglīte, gan Ziemassvētku vecītis, kas pasniedza dāvaniņas. Solīti bija arī žagari, bet izrādījās, ka audzēkņi nosolījās mācīties cītīgāk un tā pēriens izpalika. Visa mākslas skola smaržoja pēc tikko ceptām piparkūkām, kuru cepšana jau kļuvusi par garšīgu tradīciju, kas visiem izraisa sajūsmu.

Antra Mazika

Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas vārdā izsakām pateicību SIA "Muižkalniņi" valdes loceklim Viktoram NORVIDAM par atbalstu Ziemassvētku pasākumos Vērgalē un Pāvilostā!

 

Foto: M. Kurčanova un skolas arhīva

Pēc svētku koncerta Vērgalē

pasākuma ietvaros ikvienam bija iespēja aplūkot mākslas nodaļas bērnu darbiņus

Svētku koncerts Pāvilostā

 

 

 

 

« Atpakaļ