Svētdiena, 21.04.2024
Marģers, Anastasija

Ziemassvētku pasākums Vērgales pamatskolā

Ziemassvētku pasākums Vērgales pamatskolā

02.01.2019

    Īsu brīdi pirms Ziemassvētkiem, kad skolā noslēdzies šī mācību gada pirmais semestris, Vērgales pamatskolas skolēni aicināja visus uz Ziemassvētku koncertu.

     Šoreiz tas pirmoreiz norisinājās Vērgales pamatskolas zālē un pulcēja kuplu skatītāju un klausītāju pulku. Svētku koncerts  tika plānots divās daļās. Pirmajā daļā uzstājās 1. - 4.klašu, bet otrajā 5. - 9.klašu skolēni. Jaunāko klašu skolēnu programmu vadīja Kaķis (skolotāja Iveta Vanaga), kura pastāstīja par Ziemassvētku eglīti, rūķiem un dāvanām, pēc tam  mudinot bērnus pa klasēm parādīt visu to, ko šajā laikā iemācījušies. 1.klases skolēni iejutās Latviešu tautas pasakas "Zvēri un abru taisītājs" tēlos. 2.klase visiem pastāstīja un parādīja seno stāstu par "Brēmenes muzikantiem". 3. un 4.klase visiem stāstīja par rūķiem un to darbiem un nedarbiem, bet noslēgumā ieradās pats Mežavecis!

    Arī vecāko klašu skolēni spēlēja teātri, dziedāja dziesmas un skaitīja dzeju. Šo pasākuma daļu vadīja diktore, 8.klases skolniece Karīna Balode. Ar jautru humora pieskaņu 8.klases skolēni parodēja populāras TV pārraides un šovus - Degpunktā, X Faktors, Laika ziņas un Sporta studija. Savukārt programmu noslēdza 9.klases skolēnu iestudētā luga "Princese uz zirņa", ar nelielu mūsdienām raksturīgu piesitienu, kas izpelnījās skaļus skatītāju aplausus.

     Arī šogad skolas direktors Gints Juriks ar Pateicības rakstiem sveica tos skolēnus, kas mācījušies labi un teicami! Un tie ir -

1.klase – Valters APLOKS, Adriāna Loreta BĀDERE, Daniels BRĒDIĶIS, Madars DIMANTS, Pēteris MIZĒNS, Evelīna ŠĪMANE, Gabriela ŠTAKONA.

2.klase – Marta AKERFELDE, Renāte APLOKA, Anna GULBE, Ralfs GŪTMANIS, Kellija KRAUKLE, Dominiks PRIEDE, Rēzija ŠĒNA, Laura VANAGA

3.klase – Augusts AKERFELDS, Edvards AKERFELDS, Ance LIBĶENA

4.klase – Ance MATISONE, Madara MIZĒNA, Rinalds GULBIS, Ralfs HELMŠTEINS

5.klase – Madara BRĒDIĶE, Paula Loreta BRĒDIĶE, Marta VĪTOLIŅA

6.klase – Gundega MATISONE, Rihards NOVADS, Reinis VĪTOLIŅŠ

8.klase – Miks KALĒJS

9.klase – Elīna MILTIŅA, Sanija Monta BRĒDIĶE, Eva VĪTOLIŅA 

 

Vita Braže

 

Foto: V. Braže

 

Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ

 

 

 

 

« Atpakaļ