Svētdiena, 10.12.2023
Judīte, Guna

IENĀC PĀVILOSTĀ...

IENĀC PĀVILOSTĀ...

01.10.2020

Tu nekad nezini, kas atrodas aiz durvīm pa kurām tu nekad neesi gājis.

Tu nekad nezini, kas notiek aiz durvīm pa kurām tu neesi ilgi iegājis.

Tu arī nezini, kādas izmaiņas ir notikušas aiz durvīm pa kurām tu iegāji vakar.

Apglezno tās un parādi, ko tu redzi aiz tām…

 

     25. septembrī Pāvilostā, ar Pāvilostas novada pašvaldības atbalstu, norisinājās mākslas festivāls “Ienāc Pāvilostā”. Festivālu organizēja Pāvilostas Mūzikas un mākslas skola.

       Ideja par festivālu radās, kad mākslas skolai vecās durvis nomainīja pret jaunām.  Apgleznojot vecās durvis, tās savu dzīvi pagarinās un priecēs Pāvilostas viesus, pārtopot par mākslas darbiem.

        Festivālā piedalījās sešas komandas: no Ventspils Mākslas skolas, Grobiņas Mūzikas un mākslas skolas, Priekules Mūzikas un mākslas skolas, Aizputes Mākslas skolas, Kuldīgas mākslas un humanitāro zinību vidusskolas un Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas. No katras skolas komandā piedalījās trīs audzēkņi un viens pedagogs. Viesi ne tikai gleznoja, bet arī apmeklēja Pāvilostas novadpētniecības muzeju, devās pastaigā pa molu un jūru. Diena bija izdevusies saulaina, priecīga un radoša. Apgleznotās durvis tagad kalpos kā vides objekti un Pāvilosta kļūs krāsaināka.

 

Antra Mazika,

skolotāja Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolā

 

   Vēlamies teikt paldies Vilmai Reinhardei, Aigai Rudzājai, Līgai Spjutei par dāvinātajām  durvīm projekta īstenošanai  un SIA “Muižkalniņi” par ļoti gardo kliņģeri mākslas festivālam "IENĀC PĀVILOSTĀ".

 

Pāvilostas komanda

Aizputes komanda

Grobiņas komanda

Kuldīgas komanda

Priekules komanda

Ventspils komanda

 

 

« Atpakaļ