Otrdiena, 21.03.2023
Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts

Pāvilostas bibliotēkas notikumi novembrī

Pāvilostas bibliotēkas notikumi novembrī

25.11.2019

BĒRNU UN JAUNIEŠU ŽŪRIJAS DALĪBNIEKI TIEKAS BIBLIOTĒKĀ

       Piektdien, 8.novembrī Pāvilostas bibliotēkā uz tikšanos sanāca šī gada lasītveicināšanas programmas “Bērnu un jauniešu žūrija” dalībnieki. Kopumā bijām diezgan kuplā skaitā, pārstāvot dažādas vecumu grupas. Bērni ļoti labi parādīja savas spējas orientēties šī gada žūrijas grāmatu klāstā, izpildot sagatavotos uzdevumus.

        Sarunājām, ka nākamā tikšanās reize būs  2020.gada janvārī, kad noslēgsies “Bērnu un jauniešu žūrija”, lai varētu izvērtēt izlasītās grāmatas un saņemt nopelnītās balviņas.

        Aicinu bērnus sasparoties un līdz 2020.gada janvāra beigām izlasīt vajadzīgo grāmatu skaitu un iespējams, ka  kāds raitāks lasītājs vēl var paspēt pievienoties šai programmai un izlasīt 6 grāmatas.

            Šis aicinājums attiecas arī uz “Vecāku žūrijas” dalībniekiem. Gaidīsim jūs visus ciemos pie mums bibliotēkā!

 

ZIEMEĻVALSTU LITERATŪRAS NEDĒĻA

        Ziemeļvalstu literatūras nedēļas ietvaros, 12. un 13. novembrī  pie mums bibliotēkā viesojās Pāvilostas vidusskolas 1.-4. klases skolēni un viņu klašu audzinātājas. Mazliet pārbaudījām zināšanas par Ziemeļvalstīm – cik un kuras tās ir, apskatot to karogus un ģerboņus. Iepazināmies ar zviedru rakstnieces A.Lindgrēnes darbu “Grāmata par Pepiju Garzeķi”, lasot fragmentu no tās par to, kā Pepija svinēja savu dzimšanas dienu kopā ar saviem labākajiem draugiem Anniku un Tomiju. Bērniem bija jāklausās ļoti uzmanīgi, jo pēc tam nācās izpildīt dažus uzdevumus.  Prieks, ka bērni izpaudās arī radoši, attēlojot Pepijas dzimšanas dienas svinības zīmējumos, kas tagad rotā mūsu bērnu lasītavas sienu.

          Pārsteigums bērniem bija arī pašas Pepijas Garzeķes ierašanās pie 3.-4.klašu skolēniem! Liels PALDIES viņai par to!

         Liels PALDIES arī skolotājām un bērniem, kuri atsaucās uz mūsu uzaicinājumu pavadīt Ziemeļvalstu literatūras nedēļu pie mums bibliotēkā!

 

Elīna Horna

 

Pāvilostas vidusskolas 1. un 2. klase

Pāvilostas vidusskolas 3. klase

 

« Atpakaļ