Otrdiena, 05.07.2022
Edīte, Esmeralda, Andžejs, Andžs

Desmito reizi notiek Pāvilostas novada sporta dienas

Desmito reizi notiek Pāvilostas novada sporta dienas

29.02.2016
   Pāvilostas vidusskolas sporta zālē  no 26.februāra līdz 28.februārim  notika ikgadējās, pēc skaita desmitās, Pāvilostas novada sporta dienas. Piektdienas vakarā  par ceļojošo kausu cīnījās basketbolisti, sestdienā medaļas sadalīja volejbolisti un futbolisti, bet svētdienā savā starpā cīnījās individuālo sporta veidu cienītāji.
    Ceļojošā kausa izcīņā basketbolā, kas notika trešo gadu pēc kārtas, piedalījās trīs komandas. Komandā ar nosaukumu „Vērgale” spēlēja - Lauris Pirktiņš, Kaspars Tiškus, Kristaps Jegoruškins, Edgars Sils, Andris Laumanis, Arturs Jakubauskis, Kristaps Kabiņeckis un Dzintars Semakovs. Savukārt komandā „Tītari” spēlēja - Endijs Klaks, Kristaps Klaks, Henrijs Tomilovs, Ģirts Jakovļevs, Rihards Sergejevs un Kārlis Vītols. Bet komandā ar nosaukumu „Komanda” spēlēja - Miķelis Horna, Ansis  Horna, Ivars Horns, Mārtiņš Vērnieks, Leo Kiričenko, Kristaps Ansons, Arvis Pētermanis un Ivo Jaunzems.
    Basketbola vakarā pirmajā spēlē tikās komanda „Vērgale” un komanda “Tītari”, ar pārliecinošu spēli un rezultātu 60:48 uzvarēja komanda „Vērgale”. Otrajā spēlē tikās komandas  „Komanda”  un „Tītari”, spraigā spēlē, kurā piekāpties negrasījās neviena no komandām, ar rezultātu 47:50 tomēr uzvarēja komanda „Tītari”. Trešajā spēlē tikās komandas „Vērgale” ar  „Komanda”. Lai cik pārliecināti spēlēja līderkomanda “Vērgale”, tomēr uzvara pār “Komandu” nāca grūti. Tik otrā puslaika izskaņā komanda “Komanda” piekāpās “Vērgalei”, un ar rezultātu 57:51 uzvarēja komanda „Vērgale”.
    Jau trešo gadu pēc kārtas ceļojošo kausu basketbolā ieguva komanda „Vērgale”, 2.vietā  palika komanda „Tītari” un 3.vietu  ieguva  komanda „Komanda”.
    Sestdienas rīts iesākās ar volejbola spēlēm, kopumā pulcējot sešas komandas – vienu no Vērgales un piecas no Pāvilostas. Komandā „Vērgale” spēlēja - Ints Bukēvics, Mārtiņš Dēvics, Kārlis Rihards Tiškus, Dzintars Semakovs, Jolanta Kučinskaite un Dace Dunaiska. Šogad savu dalību novada sporta dienās pieteica arī vidējās paaudzes deju kolektīvs “Mārsils”, startējot volejbolā ar tādu pašu nosaukumu. Komandā „Mārsils” spēlēja - Kārlis Vītols, Guntars Zamarītis, Valērijs Kurčanovs, Jānis Mežavilks, Zane Mežavilka, Evita Jakovļeva, Kristīne Rozīte, Miķelis Horna un Uldis Spriņģis. Katru gadu neizpaliekoši volejbolā piedalās arī komanda „Alejas”, kurā šogad spēlēja - Zane Horna, Ansis Horna, Solveiga Ansone, Ivo Jaunzems, Ivars Horns un Matīss Eihvalds. Komandā „Zvirbulis” spēlēja - Ilva Bunka, Agnese Ģēģere, Elvis Vīgants, Kristers Cābelis, Mārtiņš Bunka, Mārtiņš Vērnieks, Guntis Balodis un Arvis Pētermanis. Savukārt komandā „AC un CO”, kas arī kā komanda katru gadu piedalās novada sporta spēlēs gan volejbolā, gan zāles futbolā, spēlēja - Andris Cābelis, Vairis Vilsons, Nauris Stirna, Terēze Cābele, Andra Lanka, Aivita Barsukova, Edgars Stonis un Valters  Pirktiņš. Komandā „Skuju Vilis” spēlēja - Endijs Klaks, Kristaps Klaks, Henrijs Tomilovs, Einārs Vārsbergs, Dagita Valdmane, Sindija Moženova un Kate Štokmane.
    Par cik bija pieteikušās tik daudz komandu, tās tika salozētas un sadalītas divās grupās. Pirmā grupā savstarpējas spēles izspēlēja komandas “Mārsils”, “AC un CO”, “Vērgale” ar rezultātiem - „Mārsils” pret „AC un CO” 0:2, uzvar „AC un CO”; „Vērgale”  pret „Mārsils” 1:2, uzvar „Mārsils”; „AC un CO” pret „Vērgale” 2:0,  uzvar „AC un CO”. Otrā grupā spēlēja komandas “Alejas”, “Skuju Vilis” un “Zvirbulis”. Grupas rezultāti - „Alejas” pret „Skuju Vilis”  0:2, uzvar „Skuju Vilis”; „Zvirbulis” pret „Alejas”  0:2, uzvar „Alejas”; „Zvirbulis” pret „Skuju Vilis”  0:2, uzvar „Skuju Vilis”.
   Volejbola spēlē par 5. un 6. vietu tikās  komandas „Vērgale” un „Zvirbulis”, ar rezultātu 0:2 uzvarēja komanda „Zvirbulis”. Pirmā pusfināla spēlē tikās komandas „AC un CO” un „Alejas”, ar rezultātu  2:0, uzvarēja komanda „AC un CO”. Otrajā pusfināla spēlē tikās komandas „Skuju Vilis” un ”Mārsils”, ar rezultātu 2:0 uzvarēja komanda „Skuju Vilis”. Volejbola spēlē par 3. un 4. vietu  tikās komandas „Alejas” un  „Mārsils”, ar rezultātu 2:0 uzvarēja „Alejas”. Savukārt finālā tikās komandas „AC un CO” un „Skuju Vilis”, ar rezultātu  2:0 uzvarēja komanda „AC un CO”. Ceļojošo kausu un medaļas par 1.vietu volejbolā ieguva komanda „AC un CO”, 2. vietā atstājot komandu „Skuju Vilis”, bet 3.vieta komandai „Alejas”.
    Sestdienas pēcpusdienā par ceļojošo kausu un medaļām spēkiem mērojās zāles futbola cienītāji. Turnīram bija pieteikušas četras komandas, diemžēl visas no Pāvilostas. Komandā ,,La Finito” spēlēja - Edgars Ķipsts, Kristers Cābelis, Kārlis Rudzājs, Helvijs Sprūds, Mārtiņš Bunka, Gints Šulcs un Jānis Grundmanis. Komandā ,,Gaļjmašīna” spēlēja - Mārtiņš Vērnieks, Endijs Klaks, Arvis Pētermanis, Kaspars Šķila, Guntis Balodis un Henrijs Tomilovs. Savukārt komandā ,,Izlase” spēlēja - Ivo Jaunzems, Ivars Horns, Matīss Eihvalds ,Mareks Selderiņš, Arvis Barsukovs un Aldis Barsukovs. Komandā ,,AC un CO” spēlēja - Andris Cābelis, Nauris Stirna, Armands Podziņš, Vairis Vilsons un Edgars Stonis.
    Savstarpēji izspēlējot mačus katrai komandai ar katru, rezultāti sekojoši - „Gaļjmašīna” pret „La Finito”  3:0, uzvar komanda „Gaļjmašīna”; „Izlase” pret „AC un CO” 6:0, uzvar „Izlase”; „La Finito” pret „AC un CO” 5:4,  uzvar „La Finito”; „Gaļjmašīna” pret „Izlase”  1:6, uzvar „Izlase”; „Izlase” pret  „La Finito”  7:2; uzvar „Izlase”; „AC un CO”  pret „Gaļjmašīna”  3:7, uzvar „Gaļjmašīna”. Jau trešo gadu pēc kārtas ceļojošo kausu zāles futbolā savā īpašumā iegūst komanda „Izlases”, 2. vietā  komanda „Gaļjmašīna”, 3. vietā komanda „La Finito”, 4. vietā komanda „AC un CO”.
    Svētdienas rītā Pāvilostas sporta zālē bija sanākuši individuālo sporta veidu spēlētāji. Ikviens varēja pieteikties šādiem sporta veidiem - šautriņu mešana, novuss, galda teniss, dambrete, šahs un zolīte. Visas dienas garumā dalībnieki izspēlēja savstarpējos mačus katrā no individuālo spēļu veidiem. Dienas iznākums un medaļu sadalījums sekojošs -
     Novuss sievietēm: četru dalībnieču starpā  - 1.vietā Solveiga Ansone, 2.vietā  Elvita Freidenfelde, 3.vietā Arita Mūrniece.
Novuss pamatskolas meitenēm: 1.vietā Elvita Freidenfelde, kura savā vecumu grupā bija vienīgā dalībniece, tādēļ Elvita piedalījās pieaugušo grupā pie sievietēm.
    Novuss vīriem: astoņu dalībnieku starpā - 1.vietā Ģirts Lanka, 2.vietā Edgars Jaunzems, 3.vietā Kaspars Šķila.
    Novuss pamatskolas zēniem: divu dalībnieku starpā 1.vietā Uvis Kārlis Mūrnieks, bet 2.vietā  Viesturs Ralfs Kurčanovs.
    Dambrete sievietēm: četru dalībnieču starpā 1.vietā Rudīte Bērziņa, 2.vietā Elvita Freidenfelde, 3.vietā Evija Brikmane.
    Dambrete vīriem: piecu dalībnieku starpā - 1.vietā Zintis Vīgulis, 2.vietā  Arvis Barsukovs, bet 3.vietā Artis Arājs.
    Dambrete  pamatskolas zēniem: septiņu dalībnieku starpā - 1.vietā Jānis Ūdriņš, 2.vietā Rihards Ķepsnis, 3.vietā  Edijs Bielis.
   Galda teniss sievietēm: četru dalībnieču starpā - 1.vietā Aivita Barsukova, 2.vietā Laila Priedola, 3.vietā Aija Barsukova.
   Galda teniss vīriem: astoņu dalībnieku starpā - 1.vietā Uldis Kristapsons, 2vietā Ivo Jaunzems, 3.vietā Marats Bolgovs.
   Galda teniss pamatskolas zēniem: astoņu dalībnieku starpā - 1.vietā Kristers Cābelis, 2.vietā Jānis Ūdriņš, 3.vietā Rihards Ķepsnis.
    Zolīte: sešu dalībnieku starpā - 1.vietā Ojārs Drulle, 2.vietā Alfrēds Magone, bet 3.vietā Uģis Zaļkalns.
    Šahs: sešu dalībnieku starpā, kas ir nepieredzēti liels skaits visu šo desmit gadu laikā,  -  1.vietā Evija Brikmane, 2.vietā Rudīte Bērziņa, 3.vietā Artis Arājs.
    Šautriņu mešana sievietēm: piecu dalībnieču starpā - 1.vietā Arita Mūrniece, 2.vietā Aija Barsukova, 3.vietā Aivita Barsukova.
    Šautriņu mešana vīriem: divdesmit viena dalībnieku starpā - 1.vietā Māris Liepa, 2.vietā Edgars Ķipsts, 3.vietā Helvijs Sprūds.
    Šautriņu mešana pamatskolas zēniem: astoņu dalībnieku starpā - 1. vietā Ralfs Laumanis, 2. vietā Jānis Štokmanis, 3. vietā Markuss Lazukins.
 
   Liels paldies Andrai Lankai, Terēzei Cābelei un Evitai Jakovļevai par spēļu protokolēšanu un citiem organizatoriskiem darbiņiem. Pats lielākais paldies sporta zāles apkopējai Ludmilai Vasinai par pašaizliedzīgu darbu ārpus sava darba laika.
   Liels paldies sporta cienītājiem par piedalīšanos sacensībās un uz tikšanos nākamajā gadā vienpadsmitās Pāvilostas novada sporta spēlēs!
 
sporta organizators Pāvilostā Aldis Barsukovs
un sabiedrisko attiecību speciāliste Marita Kurčanova
 
 
Foto: M. Kurčanova, E. Freidenfelde.
 
Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ
 
 
 

 

« Atpakaļ