Pirmdiena, 05.06.2023
Margots, Igors, Ingvars

Krāsaini Raibumi Vērgales pamatskolā

Krāsaini Raibumi Vērgales pamatskolā

16.02.2016
    No 8. Līdz 12.februārim Vērgales pamatskolā norisinājās Raibā nedēļa, kuras ietvaros katrai dienai ir tēma un gan skolēni, gan skolotāji mēģina to iedzīvināt tērpos, tēlos  un frizūrās.
    Pirmā diena bija Filmu, multfilmu diena, kad skolā varēja sastapt Brūku no savulaik populārā seriāla “Hameleonu rotaļas”, Pepiju Garzeķi un citus.  Filmu tēma, kā izrādījās, nebija no vieglajām, tādēļ šīs dienas tēlu nebija īpaši daudz.
    Savukārt, nākamajā, Pidžamu dienā, turpat vai puse skolas bija tērpušies naktskreklos, pidžamās un rīta svārkos.
    Trešā, Varavīksnes diena, iezīmējās visnotaļ koša un daudzveidīga. Varavīksnes krāsas bija redzamas gan džemperos, svārkos, gan arī matu  sakārtojumā.
    Ceturtā diena bija Saldumu diena. Tās daudzveidība atspoguļojās gan konfekšu krellēs, konfekšu cepurēs un konfekšu frizūrās. Un pat dienas noslēgums bija salds, jo skolas zālē darbojās Svētku tirdziņš, kur galvenā prece bija dažnedažādi saldumi.
    Raibās nedēļas izskaņā – Tautību jeb internacionālā diena. Skolēni bija tērpušies dažādu tautu tērpos vai kā citādi mēģinājuši parādīt kaut ko nozīmīgu no kādas valsts. Šajā dienā skolā tika pārstāvēta Ķīna, Japāna, Dānija, Indija, Nepāla, Ukraina un arī Latvija.
     Visas nedēļas garumā skolā darbojās Valentīndienas pasts, bet nedēļas noslēgumā notika spilgtāko tērpu modes skate, kurā piedalījās katras dienas labākie.
 
Vita Braže
 
Foto: V.Braže
 
Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ
 
 
 
 

 

« Atpakaļ