Otrdiena, 18.06.2024
Madis, Alberts

Pāvilostas novads prezentē sevi izstādē Balttour 2016

Pāvilostas novads prezentē sevi izstādē Balttour 2016

09.02.2016
    No 5. līdz 7. februārim Rīgā, izstāžu centrā Ķīpsala, notika 23. Starptautiskā tūrisma izstāde–gadatirgus „Balttour 2016”, kas ir lielākā tūrisma izstāde Baltijā un ik gadu vienkopus pulcē tūrisma interesentus un dažādus tūrisma pakalpojuma sniedzējus. Šogad izstāde vienkopus pulcēja 850 tūrisma uzņēmumus no 41 pasaules valsts. Iepazīt jaunākos un labākos piedāvājumus bija ieradušies vairāk nekā 26 tūkstoši interesentu, no kuriem 5,3 tūkstoši bija tūrisma nozares profesionāļi un aicinātie viesi.
    Latvijas reģioni apmeklētājus izklaidēja un nodarbināja ar patiesu latviešu viesmīlību un enerģiju.
   Pāvilostas novads jau ceturto gadu tika pārstāvēts ar savu stendu. Prezentējām savu novadu ar jauno tūrisma bukletu, kas šogad tika izdots trīs valodās- latviešu, angļu un pirmo reizi arī lietuviešu valodā. Iepazīstinājām interesentus ar jau pieejamajām aktivitātēm un iespējām, kā arī ar jaunākajām aktivitātēm Pāvilostas novadā. Profesionālie tūrisma pārstāvji vairāk interesējās par tūrisma piedāvājumu grupām. Individuālos apmeklētājus interesēja jaunumi, kas šogad sagaidāmi, pasākumu plāns, kā arī laivošanas iespējas mūsu pusē.
    Lielu cilvēku atzinību izpelnījās jaunie tērpi un ‘’Jūras rotu’’ darinātās rotas. Pāvilostas stendā bija iespēja apmeklētājam izjust Pāvilostas burvību - svaigi kūpināto zivju un ‘’Ievleju’’ maizes smarža vilināja ne vienu vien.  Aktīvākajiem stenda apmeklētājiem pēc cienasta nobaudīšanas bija neliela aptauja par jauno Pāvilostas saukli. Kopā savu vērtējumu izteica 117 cilvēku:
 
Pāvilosta- vēju un dzintaru osta /5 balsis
 
Pāvilostas- vēju skartā/ 14 balsis
 
Pāvilosta- vieta, kur dzīvo vējš/ 11 balsis
 
Pāvilosta- tava osta / 16 balsis
 
Pāvilosta- dzintarosta / 29 balsis
 
Pāvilosta- miera osta / 42 balsis.
 
    Šogad Pāvilostas novadu pārstāvēja Pāvilostas novada TIC vadītāja Mairita Tumpele, TIC konsultantes- Anta Lībiete, Samanta Šēle, Pāvilostas novadpētniecības muzeja vadītāja Irina Kurčanova, Vērgales/Ziemupes TIC vadītāja Daina Vītola, „Rūķupes” pārstāve Daiga Kadeģe, Pāvilostas novada sabiedrisko attiecību speciāliste Marita Kurčanova, Pāvilostas SERF kluba pārstāvis Dagnis Bricis.
   Izstādes laikā tika izdalīti bukleti - 1740 latviski, 660 angliski un 300 lietuviski.
   Esam priecīgas, ka ļoti daudzi apmeklētāji Pāvilostas novadu jau atpazīst kā izcilu atpūtas vietu, kā arī par tiem apmeklētājiem, kam tas bija kā jaunatklājums.
   Piedalīšanās izstādē ir smags darbs, bet reizē arī gandarījums, spilgtas emocijas un enerģijas avots tālākajam darbam.
   Nobeigumā lielu paldies vēlamies pateikt -  Pāvilostas novadpētniecības muzejam, maizes ceptuvei ‘’Ievlejas’’, rotu darbnīcai ‘’Jūras rotas’’, Dagnim Bricim, zivju veikalam ‘’Kaija”, „Jūras laivām”, šuvējai Agritai Volenbergai un mūsu šoferītim Dainim Vinkleram, novada pašvaldībai un pārējiem, kuriem pateicoties veiksmīgi tika aizvadīts ‘’Balttour 2016”.
     Nākamgad ‘’Balttour 2017’’ notiks no 3.-5. februārim.
 
Anta Lībiete,
Pāvilostas novada TIC konsultante
 
foto: M.kurčanova, D.Vītola
 
Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ
1.diena (05.02.2016.)
2.diena (06.02.2016.)
3.diena (07.02.2016.)
 
 

 

« Atpakaļ