Svētdiena, 14.08.2022
Zelma, Zemgus, Virma

Novadnieki aicināti piedalīties Valsts prezidenta rīkotajos pasākumos

Novadnieki aicināti piedalīties Valsts prezidenta rīkotajos pasākumos

21.11.2018

    Par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienai Valsts prezidents Raimonds Vējonis 2018. gada 16. novembrī Rīgas pilī rīkoja svinīgo pieņemšanu, kā mērķis ir pateikties Latvijas cilvēkiem, kas ar savu darbu ir veidojuši un stiprinājuši mūsu valsti.

     Lai paustu atzinību vietējo uzņēmēju ieguldījumam Latvijas reģionu attīstībā, uz pasākumu ir aicināti visu Latvijas pašvaldību vadītāji, kā arī uzņēmēju pārstāvji.

       Jau trešo gadu uz svinīgo pieņemšanu pie Valsts prezidenta devās Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons, bet šogad svinīgajā pieņemšanā bija aicināts piedalīties Pāvilostas pilsētas uzņēmējs, SIA "Zamars" īpašnieks - Guntars Zamarītis. Pērnā gadā kopā ar domes priekšsēdētāju uz svinīgo pieņemšanu Rīgas pilī tika aicināts Vērgales pagasta uzņēmējs, SIA "Aploki" īpašnieks - Edijs Aploks, savukārt 2016. gadā uz Rīgu devās Pāvilostas uzņēmējs un zv/s "Kaija" īpašnieks Jānis Pētermanis.

 

No kreisās: Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons, Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Pāvilostas uzņēmējs Guntars Zamarītis.

     Savukārt 18. novembrī uz Rīgu devās ilggadējā Vērgales pirmsskolas izglītības iestādes "Kastanītis" vadītāja Gaida Akerfelde, kura šogad no Pāvilostas novada iedzīvotāju puses tika nominēta un sveikta kā "Goda Novadnieks 2018". Bet Pāvilostas novada dome dāvāja viņai šo lielisko dāvanu - dalību Latvijas Valsts prezidenta organizētajā svētku koncertā par godu Latvijas valsts simtajai dzimšanas dienai Latvijas Nacionālajā teātrī. (saistītais raksts www.president.lv)

 

 

« Atpakaļ