Svētdiena, 14.08.2022
Zelma, Zemgus, Virma

Mīļā Latvija!

Mīļā Latvija!

21.11.2018

      Mums ir daudz dārgu lietu, bet vismīļākās un dārgākās ir tās, kas tepat mums tuvumā – māsas, brāļi, mamma, tētis, vectētiņš un vecmāmiņa. Mūsu lielākā bagātība ir saticīgas un kuplas ģimenes, kurās ģimenes locekļi viens par otru rūpējās un gādā. Ģimenes, kur tētis ir rosīgs, mamma čakla un bērni no saviem vecākiem mācās būt krietni.

     Milzīga bagātība ir čakli darba darītāji, kas neatlaidīgi tur godā darba tikumu. Starp viņiem mums pazīstama čakla maizes cepēja, kas jau gadiem tur godā latviešu maizes cepšanas tradīciju un savās mājās, savā maizes krāsnī cep īstu rupjmaizi un māca to darīt arī mums. Jo esam bijuši ciemos “Ievlejās” un mācījušies izgatavot maizes klaipiņu saimnieces Agitas Pētersones vadībā.

       Sargājama vērtība ir bērni un jaunieši, kas mācīties sāk tepat pie mums – bērnudārzā, turpina to darīt Pāvilostas vidusskolā un turpinās mācīties arī augstskolās, tie ir jaunieši, kas nerimstoši iet, dara, piedalās un rada, tie ir jaunieši, kas veidos mūsu nākotni un ir apņēmības pilni sargāt tevi, Latvija.

       Saku sirsnīgu paldies visiem, kas piedalījās Pāvilostas pirmsskolas izglītības iestādes “Dzintariņš” Latvijas dzimšanas dienai veltītā pasākuma norisē. Paldies ansambļa “Stella  Amare” meitenēm, Vagotiņu – Vaguļu ģimenei, Agitai Pētersonei, Pāvilostas vidusskolas jaunsargiem un iestādes padomes vadītājai Kristīnei Rozītei, kā arī “Dzintariņa” bērniem un darbiniekiem par sirsnīgajiem priekšnesumiem, kas sasildīja un  saviļņoja sirdi, un ļāva pārliecināties, ka mūsu vidū ir daudz lielisku cilvēku.

        Latvijas dzimšanas dienā novēlu dzimt, augt un dzīvot laimīgiem Latvijā!

 

Vadītāja Monta Pētermane

 

Foto: A. Gertsone

 

 

« Atpakaļ