Svētdiena, 14.08.2022
Zelma, Zemgus, Virma

Pāvilostas novada tūrisma uzņēmēji tiekas Pāvilostā

Pāvilostas novada tūrisma uzņēmēji tiekas Pāvilostā

26.11.2018

    Gada noslēgumā 21. novembrī Pāvilostas novada tūrisma uzņēmēji tika aicināti uz ikgadējo sapulci, lai izrunātu aktuālās tēmas, kas sakrājušās vasaras darbā.

     Sanāksmi iesāka Pāvilostas novada TIC vadītājas pienākumu izpildītāja Anta Lībiete.  Anta klātesošos iepazīstināja ar sanāksmes darba kārtību un pirmo vārdu dodot Kurzemes plānošanas reģiona projektu vadītājai Zanei Gailei, lai iepazīstinātu visus ar jauno KPR projektu “RETROUT” , kura galvenais mērķis ir Kurzeme kā makšķerēšanas galamērķis un taimiņu nārstošanas ceļa atjaunošana Rīvas upē. Z. Gaile sniedza ieskatu jau 2 aizvadītajos semināros, ko sagaida prasīgs makšķerēšanas tūrists un iecerēm ieinteresēt ārvalstu makšķerniekus un kādu augstu servisu viņi sagaida.

    Sapulci turpināja Liepājas reģionāla tūrisma informācijas biroja vadītāja Inta Šoriņa un Agita Vucena. Liepājas reģionālais TIB informēja par darbu gan 2018.gadā, gan 2019. gadā plānotajiem pasākumiem, lieliski pavadīto vasaru un rudens piedāvājumu, kas atdzīvina sezonu klusajā periodā.

     Sapulces tālākajā gaitā Pāvilostas novada pašvaldības projektu koordinatore Vizma Ģēģere kopā ar priekšsēdētāju Uldi Kristapsonu izstāstīja par realizētajiem, iesāktajiem un plānotajiem projektiem Pāvilostas novadā. Liela daļa projektu ir noslēgusies, bet nākotnes iecerēs ir atjaunot un attīstīt vairākas vietas novadā, kas lieliski atsauktos arī uz tūristu pieplūdumu novadā. Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons sniedza atbildes sapulces dalībniekiem par šī brīža lielāko projektu novadā – Pāvilostas Dienvidu un Ziemeļu molu rekonstrukcijas darbiem. Labu laikapstākļu gadījumā pavisam drīz arī darbi noslēgsies.

       Noslēgumā  Pāvilostas novada TIC vadītājas p. i. Anta Lībiete, prezentācijas veidā izklāstot jaunumus, kas saistīti ar TIC darbu šajā sezonā, nelielu izklāstu par paveikto gada griezumā – tūrisma izstādes, bukleti un brošūras, īstenotie projekti, tūrisma forumi un sanāksmes, TIC statistika u.c. Nedaudz tika ieskicēti arī nākamā gada plānotie kultūras pasākumi un citas tūrisma aktivitātes. Atgādinājums tiem uzņēmējiem, kuri vēl nav samaksājuši Tūrisma uzņēmēju gada maksu par 2018. gadu- laipni aicināti to izdarīt līdz 28. decembrim.

      Vakara izskaņā, tā kā nebija liels uzņēmēju apmeklējums, tad visiem bija iespēja izteikties par aizvadīto sezonu, plāniem nākamai sezonai, izteikt ierosinājumus un savas sajūtas par garo vasaras sezonu.

      Atgādinām, ka tūrisma informācijas centrs vienmēr mīļi gaidīs ciemos uzņēmējus, lai pārrunātu aktuālas vai sasāpējušas tēmas, tāpat ikviens ir aicināts iegriezties TIC un aplūkot suvenīru piedāvājumu un izvēlēties Ziemassvētku dāvanām kādu nieciņu, lai saviem mīļajiem atgādinātu- Pāvilostas novads ir sirdij vistuvākais!

 

 Anta Lībiete

Pāvilostas novada TIC vadītājas p.i.

 

 

« Atpakaļ