Svētdiena, 14.08.2022
Zelma, Zemgus, Virma

Domes priekšsēdētājs sveic Neringu svētkos

Domes priekšsēdētājs sveic Neringu svētkos

22.11.2018

      Pašā Latvijas simtgades priekšvakarā 2018. gada 17. novembrī mūsu sadraudzības pašvaldība Neringa (Lietuvā) uzaicināja Pāvilostas novada pašvaldības pārstāvjus piedalīties Neringas pašvaldības gadadienas svētkos.

      2018. gada 17. novembrī plkst. 18:00 Nidas kultūras un tūrisma centrā “Agila” tika organizēts svinīgais svētku koncerts, kas iesākās ar Neringas pašvaldības mēra Dariusa Jasaiša svinīgo runu un sadarbības partneru uzrunām un laba vēlējumiem tās iedzīvotājiem, vadībai un viesiem.

     Augstu vērtējot abu pašvaldību sadarbību un draudzību, domes priekšsēdētājs klātesošos uzrunāja lietuviešu valodā, ko klātesošie novērtēja ar skaļiem aplausiem. Domes priekšsēdētājs pauda patiesu prieku par izveidojušos sadarbību un draudzību gan bērnu, gan senioru, gan sportistu starpā, kā arī izteica vēlēšanos šo sadarbību turpināt un vērst tikai plašumā.

       Ņemot vērā, ka svētku pasākums Pāvilostā un Neringā notika vienā dienā ar nelielu starplaiku, man, domes priekšsēdētājam, diemžēl nācās doties projām no svētku pasākuma Pāvilostā, nenoskatoties svētku koncertu līdz beigām.

 

Domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons

 

« Atpakaļ