Ceturtdiena, 23.05.2024
Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija

Februāris

Pāvilostas novada sporta dienās valda sportiskais sacensību gars

03.03.2020

  Pāvilostas sporta zālē trīs dienu garumā tika aizvadītas ikgadējās Pāvilostas novada sporta dienas – piektdienā tika aizvadītas spraigas un emocionālas spēles mačos par ceļojošo kausu basketbolā, sestdienas rīts iesākās ar volejbola spēlēm, bet vēlāk pēcpusdienā zālē pulcējās futbola komandas un to atbalstītāji. Savukārt svētdienas agrais rīts iesākās ar individuālajām spēlēm zolītē, šautriņās, tenisā, dambretē, šahā un novusā.

Lasīt vairāk

Mārsilieši koncertē Kuldīgā

03.03.2020

Īpašā datumā, 29. februārī, Pāvilostas vidējās paaudzes deju kolektīvs “Mārsils” viesojās pie draugiem VPDK “Bandava” un kolektīva vadītāja Arvja Sprudes Kuldīgā, kur bija uzaicināti piedalīties vidējās paaudzes deju kolektīvu koncertā “Visi ceļi ved uz Kuldīgu”.

Lasīt vairāk

Pāvilostas vidusskolas skolnieks digitāli rekonstruē Lilienfeldu dzimtas Upesmuižas pili

03.03.2020

Šī gada 28. februārī Liepājas Universitātē norisinājās Kurzemes reģiona 11. skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konference, kurā ar savu darbu “Lilienfeldu dzimtas īpašuma Sakas-Upesmuižas kompleksa centrālās ēkas digitāla rekonstrukcija” humanitāro zinātņu nozarē pēc pirmās atlases kārtas bija arī uzaicināts Pāvilostas vidusskolas 12.klases skolnieks MIHAĒLS DOROŅINS, darba vadītājs skolotājs Andris Paipa.

Lasīt vairāk

Seniori tiekas Vērgalē

03.03.2020

    27. februārī Vērgales kultūras namā uz atpūtas pēcpusdienu “Vēl gadi ies – tik skaisti gari, tie nebeigs tevi reibināt” atkal tikās seniori un cilvēki ar īpašām vajadzībām no Vērgales, Ziemupes, Saraiķiem, Ploces, Bebes un ciemiņi no Pāvilostas un Liepājas.

Lasīt vairāk

NOVADA IEDZĪVOTĀJU SAPULCĒS MINISTRIJA SKAIDRO PAR GAIDĀMO REFORMU

03.03.2020

Ik gadu Pāvilostas novada paš­valdība pēc jaunā budžeta apstiprināšanas februāra mēnesī aicina ie­dzīvotājus uz tikšanos Pāvilostas novada iedzīvotāju sapulcēs Vērgalē un Pāvilostā, lai runātu par pagastu, pilsētas un visa novada aktualitātēm. Šogad sapulces notika 18. februārī Vērgalē un 19. februārī Pāvilostā.

Lasīt vairāk

Bibliotēkā atzīmē pasaku diena

27.02.2020

Ik gadu 26. februāris pasaulē tiek atzīmēts kā Starptautiskā Pasaku diena jeb Pasaku stāstīšanas diena. Atzīmējot Starptautisko Pasaku dienu 27. februārī aicinājām ciemos uz bibliotēku Pāvilostas vidusskolas 1. klases skolēnus ar klases audzinātāju Ivetu Arāju. Tika stāstīts par pasakām un rādītas pasaku atrašanās vietas bibliotēkas fondā.

Lasīt vairāk

Pāvilostnieki startē tenisa sacensībās Durbē

26.02.2020

25. februārī Durbē notika Liepājas rajona novadu XI skolēnu sporta spēļu sacensības galda tenisā. Pāvilostas vidusskolu pārstāvēja desmit dalībnieki.

Lasīt vairāk

Tikšanās ar rakstnieci Janu Egli un dziesminiekiem

26.02.2020

Piektdien, 21.februāra pēcpusdienā, Pāvilostas bibliotēkā notika tikšanās ar dzejnieci, rakstnieci Janu Egli. Kopā ar viņu bija ieradušies arī divi dziesminieki - Simona Rača un Jānis Rūcis. Visi trīs mūs priecēja ar jaukām, sirsnīgām un nedzirdētām dziesmām gan ar pašas autores, gan citu dzejnieku vārdiem.

Lasīt vairāk

Aizputes novada 2020.gada čempionāts basketbolā vīriešiem

26.02.2020

No 2019. gada 25. novembra līdz pat 2020. gada 5. februārim Aizputes novada sporta zālēs norisinājās Aizputes novada 2020. gada čempionāts basketbolā vīriešiem. Čempionātā  piedalījās deviņas komandas, to skaitā arī basketbola komanda "Pāvilosta".

Lasīt vairāk

Raibā nedēļa noslēdzas ar popielu

24.02.2020

No 10. Līdz 14.februārim Vērgales pamatskolā tradicionāli norisinājās Raibā nedēļa, kuras ietvaros skolēni un skolotāji tērpās atbilstoši katrai dienai noteiktos tērpos, papildinot tos ar īpašiem aksesuāriem. Savukārt Raibās nedēļas noslēgumā, Vērgales kultūras namā norisinājās popiela.

Lasīt vairāk

“Kad mūžs kā ābeļzieds ir bagāts saziedējis”

24.02.2020

Vērgales pagasta muzeja izstāžu zālē no 16.decembra līdz 7.februārim bija skatāma mākslinieka Valda GŪTMAŅA jubilejas gada gleznu izstāde “Kad mūžs kā ābeļzieds ir bagāts saziedējis”.

Lasīt vairāk

Ar mūsdienu tehnoloģijām iepazīst zvejniecības tradīcijas

18.02.2020

Pāvilostas novadpētniecības muzejā 6. un  7.februārī skolēni no Pāvilostas vidusskolas un Vērgales pamatskolas izmantoja šobrīd aktuālo kompetenču pieeju un virtuālās realitātes tehnoloģiju, kas  dod skolēniem padziļināti iepazīt Pāvilostai raksturīgās zvejniecības tradīcijas.

Lasīt vairāk

“… laiks sveķainus gadus plēš.”

13.02.2020

8.februāra pēcpusdienā Ziemupes tautas namā ikviens interesents tika aicināts uz satikšanos dzejā, mūzikā un sarunās ar Ojāru Drulli un Aivaru Gravu.

Lasīt vairāk

Pāvilostas atklātais čempionāts galda tenisā 2020

13.02.2020

Nu jau sesto reizi februāra sākumā Pāvilostā tika organizēts Pāvilostas atklātais čempionāts galda tenisā. Šogad sacensības notika 8. februārī Pāvilostas sporta zālē, kopumā pulcējot 56 skolēnus un 23 pieaugušos.

Lasīt vairāk

Pāvilostas novada pašvaldība paraksta nodomu memorandu par sadarbību ar Lioznas pašvaldību Baltkrievijā

05.02.2020

2020. gada 31. janvārī un 1. februārī Pāvilostas novada pašvaldības pārstāvji apmeklēja Lioznas pašvaldību, tiekoties ar Vitebskas apgabala izpildkomitejas, starptautiskās sadarbības nodaļas pārstāvjiem un Latvijas konsulu Vitebskas apgabalā Sintiju Pauru.

Lasīt vairāk

Pāvilostas novadu prezentē starptautiskajās izstādēs

04.02.2020

No 24. līdz 26. janvārim Pāvilostas novada tūrisma informācijas centra tūrisma konsultante Anta Lībiete devās uz Viļņu uz starptautisko tūrisma izstādi “Adventure 2020”, bet vienu nedēļas nogali vēlāk – no 31. janvāra līdz 2. februārim Pāvilostas novada tūrisma informācijas centrs piedalījās starptautiskajā tūrisma izstādē “Balttour 2020”.

Lasīt vairāk

Pāvilostas “Burbulīši” koncertē Priekulē

03.02.2020

Nu jau tā ir tradīcija, ka februāra pirmajā sestdienā lieli un mazi dziedātāji un dejotāji, tai skaitā arī Pāvilostas pilsētas kultūras nama meiteņu ansamblis „Burbulīši”, pulcējās Priekules kultūras namā, lai ieskandinātu kopā pilsētas dzimšanas dienu.

Lasīt vairāk