Otrdiena, 06.12.2022
Niklāvs, Niks, Nikolajs

Raibā nedēļa noslēdzas ar popielu

Raibā nedēļa noslēdzas ar popielu

24.02.2020

        No 10. Līdz 14.februārim Vērgales pamatskolā tradicionāli norisinājās Raibā nedēļa, kuras ietvaros skolēni un skolotāji tērpās atbilstoši katrai dienai noteiktos tērpos, papildinot tos ar īpašiem aksesuāriem. Pirmdiena – frizūru vai pūkainā diena, otrdiena – vienkrāsainā diena, trešdiena – sporta veidu diena, ceturtdiena – retro diena, piektdiena – sarkanā diena.

       Savukārt Raibās nedēļas noslēgumā, Vērgales kultūras namā norisinājās popiela. Tajā šoreiz piedalījās vecāko klašu skolēni no 5. – 9.klasei.

       5. klase ar grupas nosaukumu “Tuvāk zvaigznēm”, attēloja A.Bērziņu, L.Reiniku un “Prāta vētru”, izpildot dziesmas “Es šonakt sēdēšu uz jumta”, “Es skrienu” un “Kur ir mana lidmašīna”.

        6. klase ar grupas nosaukumu “Baklažāni” attēloja Veru Seduchku un teletūbijus.

       7. klase ar grupas nosaukumu “Pipargurķīši” attēloja grupas “Remix” dziesmu “Skolas regejs”.

      8. klases ar grupas nosaukumu “Mežonīgais sešinieks” attēloja A.Kiviču, L.Skulmi, Donu, Ozolu, Mūžīgo unisonu un Transleiteri ar dziesmām “Vannā”, “Salauzta sirds”, “Ceļu policistu dziesma” un “Melnais BMW”.

       9. klase ar grupas nosaukumu “EKA” attēloja grupu “Dschinghis Khan” ar dziesmu “Moskau”.

       Visus priekšnesumus vērtēja žūrija – skolas vecāku komitejas vadītāja Mairita Nelsone, skolas lietvede Inga Vītoliņa un Vērgales kultūras nama vadītāja Velga Freimane. Katrai klasei pēc žūrijas vērtējuma tika piešķirta nominācija un dalībnieki saņēma saldumu balvas. Noteica arī skatītāju simpātiju. Simpātiju balvu ieguva 7.klases grupa ar dziesmu “Skolas regejs”!

      Pēc pasākuma žūrija pateicās popielas dalībniekiem par ieguldīto darbu un skaistajiem priekšnesumiem un izteica vēlmi nākamajā popielā uz skatuves redzēt arī skolotāju komandu!

Vita Braže

 

Foto: K. Balode

Foto: V. Braže

 

 

« Atpakaļ