Ceturtdiena, 23.05.2024
Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija

Pāvilostas novadu reklamē gadatirgū

Pāvilostas novadu reklamē gadatirgū

11.06.2018

     2. un 3. jūnijā Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs aicināja visus uz Latviešu tautas lietišķās mākslas darinājumu gadatirgu. Katru gadu gadatirgus kļūst plašāks un Latvijas tautas tradīcijās tapušo darinājumu un gardumu klāsts jau mērāms kilometros.  Šogad tirgus tika rīkots jau 48. reizi. Amatniekiem un meistariem no visas Latvijas, gadatirgus dalībniekiem, bija ko parādīt. Kopumā gadatirgu apmeklēja vairāk kā 36 tūkstoši cilvēku.

    Pāvilostas novada tūrisma informācijas centra pārstāves Anta Lībiete un Daina Vītola devās uz gadatirgu  Liepājas tūrisma informācijas biroja stendā reklamēt un aicināt muzeja apmeklētājus šovasar apmeklēt Pāvilostas novadu.

      Atšķirībā no pagājušā gada laikapstākļi šoreiz īpaši lutināja, un tas bija manāms apmeklētāju skaitā. Ģimenes labprāt nāca pie stenda un uzdeva sev interesējušos jautājumus. Īpaša interese šajā gadā bija par pasākumiem vasaras sezonā. Patīkami bija secināt, ka daudzi ir ikgadēji Pāvilostas apmeklētāji, bet vienalga varam atrast pārsteiguma pērli, ar kuru pārsteigt un atkal aicināt pie mums.

       Pēc darba gadatirgū esam pozitīvi uzlādētas un gaidām ciemiņus mūsu novadā!

 

 Pāvilostas novada TIC vadītājas p.i. Anta Lībiete

 

Foto no TIC arhīva

 

« Atpakaļ