Svētdiena, 21.07.2024
Meldra, Meldris, Melisa

Jūnijs

Piejūras senioru festivālā "Pie jūras dzīve mana"

30.06.2018

30. jūnijā Pāvilostā notika nu jau ceturtais Piejūras senioru festivāls "Pie jūras dzīve mana". Pirmo reizi festivāls notika Carnikavā, bet vēl iepriekšējos gados - Kolkā un Jūrkalnē.

Lasīt vairāk

Līgo dienā spēlē "Trīnes grēkus"

27.06.2018

Tad, kad ilgi gaidītais lietus Vasaras saulgriežos bija svētīgi nolijis pār Pāvilostu, klāt jau bija arī Līgo diena. Kā katru gadu, arī šogad Pāvilostas pilsētas kultūras nama amatierteātris bija sagatavojis Līgo dienas izrādi.

Lasīt vairāk

Vasaras saulgrieži Ziemupē

28.06.2018

21. jūnijā Ziemupes jūrmalā tradicionāli tika svinēti Vasaras saulgrieži jeb Jāņi.

Lasīt vairāk

Vasaras sagaidīšanas pasākums Vērgalē

27.06.2018

20. jūnija pievakarē Vērgales kultūras namā notika vasaras sagaidīšanas jeb Jāņu ielīgošanas pasākums.

Lasīt vairāk

Pāvilostā svinīgi uzņem Tautas saimes grāmatu

22.06.2018

Grāmata ir pabijusi jau Rucavā, Liepājā, Grobiņā, Alsungā, Jūrkalnē, Gudeniekos, Staicelē, Balvos, Baldonē, Ādažos, Kuldīgā, Rogovkā un nu tā ir arī Pāvilostas novadā. 21. jūnijā Pāvilostas novadpētniecības muzeja pagalmā grāmata svinīgi tika nodota Pāvilostai un līdz ar šo dienu un pat līdz septembra vidum Tautas saimes grāmata uzsāks savu ceļu pa Pāvilostas novada iestādēm un novada ļaudīm, lai tajā ikvienam būtu iespēja ierakstīt kādas vēsturei paliekošas dzejas rindas, stāstu, vēlējumu vai zīmējumu.

Lasīt vairāk

Pāvilostas sieviešu koris iedzied garāko Līgo dziesmu

22.06.2018

21.jūnijā, gada garākajā dienā, Vasaras saulgriežos, Latvijas Radio 2 jau otro gadu pēc kārtas realizēja unikālu projektu – „Gadsimtā garākā Līgo dziesma”. Jau otro reizi akcijā piedalījās arī Pāvilostas pilsētas kultūras nama sieviešu koris "Sīga".

Lasīt vairāk

Pāvilostas novada tūrisma uzņēmēji ciemojas viens pie otra

20.06.2018

     Pagājušā gada izskaņā tūrisma uzņēmēji izteica vēlmi iepazīties ar tūrisma piedāvājumu Pāvilostas novadā. 15. jūnijā interesenti devās Pāvilostas ielās un pa novadu, lai iepazītos ar kaimiņu piedāvājumu šai vasarai.

Lasīt vairāk

9.klases izlaidums Vērgalē

19.06.2018

16.jūnija pēcpusdienā Vērgales kultūras namā notika Vērgales pamatskolas 9.klases izlaidums.

Lasīt vairāk

Pāvilostas vidusskolas 9. klases IZLAIDUMS

19.06.2018

"16. jūnijs. Mākoņi ir tik balti, pīpenes tik smaidīgas, bet magones – sarkanas. Brīdis ir klāt. Tāds citādāks, kurš pāri dienām, pāri gadiem nāk. Veiksmes brīdis, uz ko deviņus gadus iets." ar šiem vārdiem svinīgi tika atklāts Pāvilostas vidusskolas 9.klases izlaidums un zālē sagaidīti astoņi šī gada absolventi.

Lasīt vairāk

"Sārtenes" dalībnieces turpina darbu pie pilsētas tēla veidošanas

19.06.2018

Pāvilostas daiļdārznieku interešu kopa "Sārtene" sadarbībā ar pašvaldības ainavu arhitekti Andu Uzari turpina darbu pie pilsētas dobju sakopšanas un pilsētas vizuālā tēla veidošanas.

Lasīt vairāk

Biedrībai "Mārsils" jauni mēģinājuma krekli

18.06.2018

Gatavojoties Latvijas simtgades Dziesmu un Deju svētkiem, biedrība “Mārsils” startēja Pāvilostas novada pašvaldības izsludinātajā “Kultūras un izglītības projektu konkursā” ar projektu “PĀVILOSTU REDZ”.

Lasīt vairāk

Mazo lasītāju piedzīvojumi

14.06.2018

Pāvilostas bibliotēkas darbinieces 13. jūnijā ciemos aicināja mazos bibliotēkas apmeklētājus.Satikšanās vieta bija nozīmēta bibliotēka, bet mūsu ceļojums un piedzīvojumi vedināja doties laukā.

Lasīt vairāk

Vērgalē izdejo 100 dejas Latvijai

14.06.2018

9. jūnija saulainajā dienā Vērgalē nebija kur mašīnu nolikt, tik lielu dzīvību vietējie pāris gadus nebija jutuši pie sevi. Kas tad notika? Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Vērgalīte” kopā ar kultūras nama vadītāju Velgu Freimani īstenoja savas vadītājas Kristīnes Jaunbrūnas “trako ideju” – izdejot 100 dejas kā dāvanu Latvijai dzimšanas dienā.

Lasīt vairāk

Pāvilostas vidusskolas 12. klases izlaidums

12.06.2018

Sestdienas, 9. jūnija, vēlā pēcpusdienā Pāvilostas pilsētas kultūras namā pulcējās vecāki, skolotāji, draugi un citi interesenti, lai ar ziediem sveiktu absolventus. Pedagogi un skolas direktore ieņēma savu  goda vietu zālē, bet vecāki satraukti šaudīja skatienu apkārt, bija pienācis brīdis svinīgajam12.klases izlaidumam.

Lasīt vairāk

Izglītojas par tīru un drošu jūru

11.06.2018

No 4.-5. jūnijam Sporta un atpūtas kompleksā "Dzintarkrasts" norisinājās nometne "Par drošu jūru", kura tika organizēta Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības projekta "Drošība piekrastē un jūras teritorijā Latvijā un Igaunijā" ietvaros. Arī Pāvilostas novada TIC pārstāve devās gūt zināšanas par drošu jūru.

Lasīt vairāk

Pāvilostas novadu reklamē gadatirgū

11.06.2018

2. un 3. jūnijā Pāvilostas novada tūrisma informācijas centra pārstāves Anta Lībiete un Daina Vītola devās uz Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja organizēto gadatirgu reklamēt un aicināt muzeja apmeklētājus šovasar apmeklēt Pāvilostas novadu.

Lasīt vairāk

101 prieka mirklis

07.06.2018

1. jūnijā Pāvilostas novada Pāvilostas bibliotēkā tika atklāta Kristīnes un Mārtiņa Cukuru personālizstādi “101 prieka mirklis”.

Lasīt vairāk

Pāvilostas kultūras nama bērnu ansamblis „Burbulīši” dzied Nidā

07.06.2018

Tikko iesācies skolēnu vasaras brīvlaiks un ansambļa  „Burbulīši” meitenes 1. jūnijā devās uz kaimiņvalsti Lietuvu, lai ar savu koncertprogrammu piedalītos Starptautiskajā bērnu dienas pasākumā Nidā.

Lasīt vairāk