Otrdiena, 18.06.2024
Madis, Alberts

Pāvilostā atver “top!” veikalu "ENKURS"

Pāvilostā atver “top!” veikalu "ENKURS"

25.08.2017

      24. augustā Pāvilostā, bijušā padomju laika kroga “Enkurs” ēkā, investējot 170 tūkst. eiro, atvērts “top!” veikals ar 172 m2 lielu tirdzniecības zāli. Daļu šobrīd neizmantotās ēkas plānots iznomāt kafejnīcas ierīkošanai. Sakopjot apkārtni, veikti arī pieguļošās teritorijas labiekārtošanas darbi 1370 m2 platībā, tostarp ieklāts bruģis un izveidota autostāvieta.

     “Lēmums par investēšanu ēkas atjaunošanā un teritorijas labiekārtošanā pašā Pāvilostas sirdī tika pieņemts šī gada sākumā. Padomju laikos šeit bijis lepnākais šīs pilsētas krogs. Līdz šim vairākus gadus ēka netika izmantota, jo nebija izdevies piesaistīt investorus. Tādējādi tā bija gan tehniski, gan vizuāli sliktā stāvoklī. Esam gandarīti par paveikto – pabeigta ne tikai ēkas atjaunošana, bet arī labiekārtota un sakopta apkārtējā teritorija, priecējot vietējos iedzīvotājus,” par jaunatvērto veikalu stāsta AS “LPB” administratīvās daļas vadītāja Daiga Feldmane.

     Jaunatvērtais veikals atrodas Dzintaru ielā 69, un tajā šobrīd tiek nodrošinātas septiņas darbavietas. Kopumā šis jau ir trešais “top!” veikals Pāvilostā. D.Feldmane uzsver, ka pēdējo gadu laikā šī Kurzemes pilsēta attīstījusies un kļuvusi par tūristu iecienītu galamērķi, kurā īpaši vasaras sezonā, vērojams liels viesu pieplūdums. “Atverot jauno veikalu, vēlamies, lai vietējiem iedzīvotājiem, tāpat arī tūristiem, būtu ērtāka un patīkamāka iepirkšanās,” uzsver uzņēmuma pārstāve.

    AS “LPB” ir viens no vietējā veikalu tīkla “top!” radītājiem, kas dibināts 1992.gadā, un ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu, zīmīgi pieminēt, ka tieši AS “LPB” 2000 .gada jūnijā Liepājā atvēra pirmo veikalu “top!”. Savā pastāvēšanas laikā uzņēmums atvēris 12 veikalus “top!” un 28 “mini top!” visā Latvijā – Aizputē, Brocēnos, Bunkā, Cīravā, Dubeņos, Grobiņā, Jelgavā, Kalvenē, Kazdangā, Krotē, Liepājā, Medzē, Nīcā, Nīgrandē, Pāvilostā, Priekulē, Saldū, Vaiņodē un Vērgalē.

Papildu informācija:

Ieva Balode, Nords Porter Novelli vecākā projektu vadītāja,

tālr.: 26158480, e-pasts: ieva.balode@porternovelli.lv,

http://toppartika.lv

 

Saistītie raksti www.rekurzeme.lv

 

Foto: M. Kurčanova un AS "LPB" arhīva

 

 

 

« Atpakaļ