Pirmdiena, 03.10.2022
Ilizana, Elza

Aprīlis

Informatīvais vakars - Mākslas pēcpusdiena „Pastāvēs, kas pārmainīsies” „Es-daba-māksla”

20.04.2015

8. aprīlī „Jauniešu istabā” Pāvilostā bija iespējams apmeklēt Mākslas pēcpusdienu „Es-daba-māksla”. Es esmu daļa no apkārtējās vide, daba, tā ir nenovērtējama māksla, tas nozīmē, ka es esmu daļa no mākslas. Es esmu daba un māksla vienuviet!

Lasīt vairāk

Pāvilostas Mūzikas skolas audzēkņi Dzīvnieku karnevālā

17.04.2015

14.aprīlī Pāvilostas Mūzikas skolas audzēkņi, savu skolotāju Antras Ķikutes, Jeļenas Doroņinas un Ingunas Venenas rosināti, devās uz Liepājas simfoniskā orķestra koncertu, lai noklausītos pazīstamo Kamila Sen-Sansa simfoniskās mūzikas ciklu „Dzīvnieku karnevāls” diriģenta Reiņa Lapas traktējumā.

Lasīt vairāk

Tikšanās ar "Vispasaules ledus un sniega skulptūru festivāla Harbina 2015'' dalībniekiem

14.04.2015

Pirmdienā, 13. aprīļī, neskatoties uz drēgno un nemīlīgo laiku, Pāvilostas novada pašvaldības izstāžu zālē notika kāds priecīgs un jauks notikums – foto izstādes atklāšana, kurā ir iespēja apskatīt Pāvilostas Mākslas skolas pasniedzēja Ainara Zingnika un viņa komandas biedru darbu, startējot „Vispasaules ledus un sniega festivālā Ķīnā, Harbinā 2015”, kas risinājās šī gada janvārī.

Lasīt vairāk

Ģimeņu vakars Ziemupē

14.04.2015

11.aprīlī jau 33.reizi Ziemupes tautas namā notika ģimeņu vakars „Pie ģimenes pavarda”.

Lasīt vairāk

Vērgales „Vakarvējš” iedziedāja pavasari Durbē

10.04.2015

6.aprīlī Vērgales vokālais ansamblis „Vakarvējš” piedalījās sadziedāšanās koncertā, pavasara gaidās, Durbē.

Lasīt vairāk

Lieldienas Vērgalē

07.04.2015

5.aprīlī visi tika aicināti uz Lieldienu lustēm Vērgalē.

Lasīt vairāk

Ziemupnieku Lieldienu rotaļas

07.04.2015

Ziemupes ļaudis uz kopējām Lieldienu rotaļām pulcējās pulksten vienos. Tas ir laiks, kad mājas kārtībā paredzētie rituāli jau veikti un Lieldienu dievkalpojums baznīcā galā (šoreiz gluži tā nebija).

Lasīt vairāk

Lieldienu ieskandināšanas pasākums Pāvilostā

07.04.2015

2.aprīlī, kad visā Latvijā tiek atzīmēta Zaļā ceturtdiena, Pāvilostas kultūras namā tika ieskandinātas Lieldienas ar pasākumu "Lieldienu zaķi meklējot".

Lasīt vairāk

„Lieldieniņas braukšus brauca, olas veda vezumā”

07.04.2015

Kad diena ir izaugusi tikpat liela, cik nakts, un stiepjas arvien garāka, tad ir pavasara sākums, un Lielā diena ir klāt.

Lasīt vairāk

Veiksmīgi noslēgušās Bērnu un jauniešu biedrības organizētās starptautiskās apmācības

Veiksmīgi noslēgušās Bērnu un jauniešu biedrības “Liepājas Jaunie Vanagi” organizētās starptautiskās apmācības “Youth voice- social support” (Jauniešu balss - sociālais atbalsts), kuras tika realizētas programmas “Erasmus+” ietvaros. Apmācības norisinājās no 22.marta līdz 31.martam un šajās apmācībās piedalījās arī Pāvilostas novada Jauniešu lietu speciāliste Sintija Spriņģe.

Lasīt vairāk
» 1 2