Pirmdiena, 27.03.2023
Tālrīts, Gustavs, Gusts

IZRĀDE PĀRCELTA UZ APRĪLI

IZRĀDE PĀRCELTA UZ APRĪLI

13.02.2014
IZRĀDE PĀRCELTA UZ APRĪLI
 
Vērgales kultūras namā
komēdija – "PADOMI PRECĒTIEM PĀRIEM”
 
Ieejas maksa EUR 4,00.  Ja ir vēlēšanās, biļetes būs iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā.
 
   23. novembrī teātra klubā „Austrumu robeža” (Vecrīgā, Vāgnera ielā 8) notikusi pirmizrāde komēdijai „Padomi precētiem pāriem”. Iestudējuma režisore Dita Balčus izrādē apvienojusi divas tēmas – laulības krīzi un televīzijas glorificēto spēku.
     Izrāde ir par laulāto pāri, kas nodzīvojuši laulībā ilgāku laiku, sāk eksperimentēt ar “brīvajām” attiecībām. Asprātīgos dialogos un itāliskās kaislībās pāris izdzīvo savas laulības dzīves ainas TV šova tiešraidē, kuru vada šarmanta un pieredzējusi laulības dzīves eksperte. Izrādi caurstrāvo gan greizsirdības radīta ekspresija, gan labs humors un populāra itāliešu mūzika astoņdesmito gadu estētikā.
     Kā izrādē teiks laulības krīzes skartā Antonija, televīzija sniedz 28 idiotiskus padomus 3 sekunžu laikā. Sarunu šova forma izrādei izraudzīta ar mērķi ironizēt par glorificēto televīzijas spēku un palīdzīgās rokas sindromu. Lai kodi darbotos vēl precīzāk, Dita Balčus aktierdarbus uzticējusi veikt trim, ar televīziju cieši saistītiem cilvēkiem, kuri pazīst televīziju no „iekšpuses”. Izrādē – šovā piedalās Zane Burnicka (Antonija), Kārlis Anitens (Luidži) un Aina Poiša (TV šova vadītāja).
     Aktrise Zane Burnicka ir viena no populārākajām Latvijas televīzijas aizkadra balsīm. Dramaturgs, režisors un aktieris Kārlis Anitens ir bijis vērienīgo TV3 šovu „Dejo ar zvaigzni” un „Dziedi ar zvaigzni” scenārists, režisors un patlaban vada TV3 raidījumu „Runā Rīga”. Psihoterapeite Aina Poiša TV3 skatītājiem kļuva pazīstama 2004.gadā, kad TV3 ēterā sākās sarunu šova „Aina” veiksmes stāsts.

 

« Atpakaļ