Sestdiena, 11.05.2024
Milda, Karmena, Manfreds

NOSLĒDZAS PĀVILOSTAS TENISA ČEMPIONĀTS

30.08.2016
    27. augustā Pāvilostas tenisa kortā notika Pāvilostas tenisa  čempionāta ceturtais noslēguma posms.
    Jauniešiem turnīrā piedalījās septiņi puikas un viena meitene. Ceturtajā posmā vislabāko sniegumu parādīja Jānis Štokmanis, nezaudējot nevienu spēli. 2. vietā palika Jēkabs Skolnieks,  3. vietu ieguva Klāvs Kaņepe, bet 4.vietā  - Artūrs Bēziņš. Tālāk vietas sadalījās sekojoši: 5. vietā Jānis Ūdriņš,  6. vietā Anna Mētere,  7. vietā Klāvs Pauls Vējkājs, 8. vietā Markuss Krastiņš, bet 9.vietā Edvards Stepčenko.
    Kopvērtējumā par Pāvilostas junioru čempionu ar 39 punktiem kļuva Jānis Štokmanis, 2. vietā Artūrs Bērziņš ar 35 punktiem, savukārt 3.vietā palika Klāvs Pauls Vējkājs ar 25 punktiem. Kopskaitā turnīrā piedalījās 12 bērni.
    Pieaugušo grupā ceturtajā posmā piedalījās desmit vīri un divas sievas. Izspēlējot posmu pēc mīnus trīs punktu sistēmas, par ceturtā posma uzvarētāju kļuva Jānis Krastiņš, nezaudējot nevienu spēli,  2. vietā Vera Aļeņičeva,  3. vietā Valdis Siliņš, 4. vietā Kitija Kļaveniece, 5. vietā Mārtiņš Vītols, 6. vietā Sandis Bieriņš, 7. vietā Andrejs Stepčenko, 8. vietā Zigmunds Smirnovs, 9. vietā Armands Šterns, 10. vietā Andris Bērziņš, 11. vietā Vjačeslavs Aļeņičevs, bet 12. vietā Mārtiņš Pauzers. Kopvērtējumā par Pāvilostas tenisa čempionu ar 22 punktiem kļuva Sandis Bieriņš, 2. vietā Andrejs Stepčenko ar 19 punktiem, 3. vietā Zigmunds Smirnovs ar 18 punktiem.
       Kopskaitā pieaugušo turnīrā piedalījās sešpadsmit dalībnieki.
     Paldies visiem sportistiem par piedalīšanos turnīrā un uz tikšanos nākamajā gadā. Sportistu vārdā liels paldies Andrejam Stepčenko par skaistajām balvām visa turnīra garumā un sporta atbalstīšanu Pāvilostā.

Sporta organizators Pāvilostā
Aldis Barsukovs

Pirmais no kreisās: 2. vietas ieguvējs Artūrs Bērziņš, Pāvilostas junioru čempions Jānis Štokmanis un 3.vietas ieguvējs Klāvs Pauls Vējkājs.