Piektdiena, 26.04.2024
Rûsiņš, Sandris, Alīna

Norit ikgadējā ceļojošā kausa izcīņa galda tenisā

22.12.2015
   18.decembrī Pāvilostas sporta zālē notika ikgadējā Pāvilostas novada ceļojošā kausa izcīņa galda tenisā.
    Sacensības kā katru gadu tika organizētas divās grupās – zēni un meitenes līdz 16 gadiem un pieaugušie (vīri, sievas). Par cik bērnu grupā nepieteicās neviena meitene, zēni tika sadalīti vēl divās grupās - zēni līdz 12 gadiem (pieci dalībnieki) un zēni līdz 16 gadiem (pieci dalībnieki).
   Zēnu grupā līdz 12 gadiem par uzvarētāju kļuva Klāvs Pauls Vējkājs, 2.vietā Jānis Ūdriņš, bet 3.vietā Edijs Bielis. Savukārt zēnu grupā līdz 16 gadiem par uzvarētāju kļuva Kristers Cābelis, 2.vietā Uvis Kārlis Mūrnieks, 3.vietā Gints Šulcs.
     Bet jau vakarpusē galda tenisa kausa izcīņa notika pieaugušo grupā vīriem un sievām. Sieviešu turnīrā par ceļojošo kausu sacentās trīs dalībnieces. Izspēlējot savstarpējos mačus, par ceļojošā kausa īpašnieci uz gadu kļuva Aivita Barsukova, 2.vietā Rita Bērziņa, 3.vietā Aija Barsukova.
    Vīriešu turnīrā par ceļojošo kausu cīnījās deviņi dalībnieki. Izspēlējot katram dalībniekam ar katru, par ceļojošā kausa īpašnieku uz gadu kļuva Uldis Kristapsons, 2.vietā Ilmārs Šnore, 3.vietā Marats Bolgovs.
      Paldies  visiem dalībniekiem par piedalīšanos sacensībās.

Aldis Barsukovs,
Sporta organizators Pāvilostā

1.vieta - Klāvs Pauls Vējkājs, 2.vieta -  Jānis Ūdriņš, 3.vieta -  Edijs Bielis
1.vieta - Kristers Cābelis, 2.vieta- Uvis Kārlis Mūrnieks, 3.vieta- Gints Šulcs
Ceļojošā kausa ieguvēja - Aivita Barsukova, 2.vieta - Rita Bērziņa, 3.vieta - Aija Barsukova.
Ceļojošā kausa ieguvējs - Uldis Kristapsons, 2.vietā Ilmārs Šnore, 3.vietā Marats Bolgovs.