Piektdiena, 26.04.2024
Rûsiņš, Sandris, Alīna

Pāvilostas novada basketbolisti sezonu sāk ar uzvaru pār Talsiem.

20.10.2014
   Svētdien, 19.oktobrī, Vērgales sporta namā Pāvilostas novada basketbolisti aizvadīja pirmo spēli "Rietumu līgas" - Kurzemes rādio līgas čempionātā, kurā tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 75:64 pār pagājušās sezonas sudraba ieguvējiem Talsu komandu.
    Spēle izvērtās sīva jo neviena no komandām nevēlējās jauno sezonu iesākt ar zaudējumu. Brīžiem laukumā valdija asa un nepiekāpīga spēle. Pirmajā ceturtdaļā spēli veiksmīgāk iesāka Pāvilostas novada basketbolisti, kuri jau no pirmajām minūtēm izvirzijās vadībā, bet Talsu basketbolisti tālāk par 6 punktiem neatlaida. Otrajā ceturtdaļā jau mūsu basketbolisti izvirzijās vadībā līdz +12 punktiem, bet ejot lielajā pārtraukumā Talsu komanda pievilka līdz 6 punktu deficītam. Trešajā ceturtdaļā pirmo reiz spēlē vadībā izvirzijās Talsu basketbolisti. Ceturtajā ceturtdaļā Pāvilostas novada komanda guva uz pusi vairāk punktus par pretinieku un pelnīti izcīnija pirmo uzvaru 2014/2015. gada sezonā. Par spēles vērtīgākajiem spēlētājiem atzina Andi Zariņu Pāvilostas novada komandā un Ernestu Cīruli Talsu komandā, kuri saņēma balvas no līgas sponsoriem.
    Nākošo spēli Pāvilostas novada basketbolisti aizvadīs trešdien, 22. oktobrī, kad izbraukumā Ventspils olimpiskajā centrā plkst. 20:00 sacentīsies ar Rietumu līgas pēdējo trīs sezonu uzvarētāju "Baltijas ekspreša" komandu.
Pāvilostas novads - Talsi 75:64 (23:18,15:14,15:21,22:11)