Piektdiena, 26.04.2024
Rûsiņš, Sandris, Alīna

Pāvilostas atklātais čempionāts tenisā 2020 notika trijos posmos

03.09.2020

Ik gadu Pāvilostā tiek rīkots Pāvilostas atklātais čempionāts tenisā, arī šis gads nebija izņēmums. Vien korekcijas ieviesa Covid-19 pandēmija, kas neļāva notikt vienam posmam maijā uz Pāvilostas pilsētas svētkiem. Pēc daļēju ierobežojumu atcelšanas pēc 10.jūnija, bija skaidrs, ka pārējie posmi varēs notikt. Tāpēc šogad Pāvilostas atklātā čempionāta tenisā uzvarētājus noskaidrojām trijos posmos.

Pirmais posms notika 27.jūnijā, kurā piedalījās piecpadsmit dalībnieki. Visas dienas garumā izspēlējot savstarpējos mačus, par pirmā posma uzvarētāju kļuva Laura Ozola no Rīgas, 2.vietā ierindojās Sandis Bieriņš no Priekules, bet 3.vietā palika Māris Lauders no Rīgas.

Savukārt otrais posms notika 18. jūlijā, kurā piedalījās divpadsmit dalībnieki. Otrā posmā 1.vietu ieguva Jānis Knipšis no Rīgas, bet 2. vietā palika Sandis Bieriņš no Priekules, savukārt 3.vieta pienācās Mārim Lauderam no Rīgas.

Noslēdzošais trešais posms notika 29.augustā pasākuma “Senās uguns nakts” ietvaros. Posmam pieteicās deviņpadsmit dalībnieki, bet, ņemot vērā nepiemērotos laika apstākļus tenisam, posmā piedalījās vien vienpadsmit drosmīgākie.

Uzsākot noslēdzošo posmu agrā rīta stundā, vēl nekas neliecināja par tā “slapjo” iznākumu. Ja sākotnēji lietus tikai smalki sijāja, tad izšķirošajos mačos, kur noskaidrojās vietu ieguvēji, lietus lija pamatīgi, tenisa kortu pārvēršot par slapju un pielijušu laukumu. Smagos laika apstākļos par 3.posma uzvarētāju kļuva Andris Bērziņš no Pāvilostas, 2.vietā ierindojās Laura Ozola no Rīgas, bet 3.vietā palika Sandis Bieriņš no Priekules. Visi tās dienas dalībnieki atzina, ka tik ekstrēmos laikapstākļos tenisu vēl nebija spēlējuši, bet arī šādi apstākļi norūda un iemāca sava veida spēli.

Saskaitot trīs posmu iegūtos punktus, par Pāvilostas atklātā čempionāta tenisā 2020 kļuva Sandis Bieriņš ar iegūtiem 25 punktiem. Ar 19 punktiem 2.vietā ierindojās Laura Ozola, savukārt 3.vietā - Māris Lauders ar 18 punktiem. 4.vietā palika Ints Putniņš ar 16 punktiem, 5.vietā Jānis Knipšis ar 15 punktiem, bet 6.vietā Edgars Braže ar 12 punktiem. Pavisam turnīrā piedalījās 21 dalībnieks, kuri cīnījās par ieskaites punktiem.

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos turnīrā un uz tikšanos nākamajā 2021 sezonā.

Sporta organizators Aldis Barsukovs

Otrā posma (18.07.2020.) dalībnieki

Otrā posma uzvarētāji (no labās) 1.vietu ieguva Jānis Knipšis no Rīgas, bet 2. vietā palika Sandis Bieriņš no Priekules, savukārt 3.vieta pienācās Mārim Lauderam.

Lietainās dienas, 29. augusta, maču dalībnieki.

Pāvilostas atklātā čempionāta 2020 tenisā uzvarētāji: (no kreisās) 3.vietas ieguvējs Māris Lauders, 2.vietas ieguvēja Laura Ozola, maču uzvarētājs Sandis Bieriņš un 4.vietas ieguvējs Ints Putniņš.