Svētdiena, 17.11.2019
Uga, Hugo, Uģis

PĀVILOSTAS NOVADA SPORTA DIENAS - 1.diena

PĀVILOSTAS NOVADA SPORTA DIENAS - 1.diena

03.03.2014
2012.gada 19.februārī Pāvilostas sporta zālē notika Pāvilostas novada sporta diena. Visos sporta veidos sacensības notika pamatskolu grupā un vidusskolas/pieaugušo grupā.
Teniss
Pamatskolas meitenes – 1.vietā Kristīne Anna Reģele
2.vietā Kate Štokmane
3.vietā Terēze Cābele

Pamatskolas zēni – 1.vietā Dāvis Bērznieks
2.vietā Ivo Jaunzems
3.vietā Kristers Cābelis
Sievas – 1.vietā Laila Priedola
2.vietā Aivita Barsukova
3.vietā Rita Bērziņa
Vīri – 1.vietā Zintis Vīgulis          
2.vietā Uldis Kristapsons          
3.vietā Marats Bolgovs
Dambrete
Pamatskolas meitenes – 1.vietā Terēze Cābele                                               
2.vietā Kate Štokmane                                              
3.vietā Evita Lazukina
Pamatskolas zēni – 1.vietā Arvis Barsukovs                                     
2.vietā Elvis Vīgants                                     
3.vietā Leo Kiričenko
Sievas- 1.vietā Aivita Barsukova               
2.vietā Annijas Krista Bērziņa
Vīri – 1.vietā Zintis Vīgulis          
2.vietā Guntis Balodis          
3.vietā Matīss Eihvalds
Zole
Vīri – 1.vietā Dainis Klaks          
2.vietā Aigars Bērziņš          
3.vietā Dzintars Zamarītis
Novuss Pamatskolas zēni – 1.vietā Ivo Jaunzems                                     
2.vietā Mārtiņš Bunka                                     
3.vietā Elvis Vīgants
Vīri - 1.vietā Dainis Vītols         
2.vietā Ģirts Janka         
3.vietā Ēriks Bunka
Dārts
Pamatskolas meitenes – 1.vietā Kate Štokmane                                               
2.vietā Evita Jakovļeva                                               
3.vietā Evita Lazukina
Pamatskolas zēni – 1.vieta Mārtiņš Bunka                                     
2.vieta Ģirts Jakovļevs                                     
3.vietā Kristaps Klaks
Sievas – 1.vietā Annija Krista Bērziņa                 
2.vietā Aivita Barsukova                 
3.vietā Laila Priedola
 
Basketbola soda un tālmetieni
Pamatskolas meitenes – 1.vietā Kate Štokmane
2.vietā Terēze Cābele
3.vietā Evita Lazukina

Pamatskolas zēni – 1.vietā Ivo Jaunzems
2.vietā Kristaps Klaks
3.vietā Ģirts Jakovļevs

Sievas – 1.vietā Aivita Barsukova
2.vietā Rita Bērziņa
3.vietā Laila Priedola

Vīri – 1.vietā Uldis Arājs
2.vietā Guntis Balodis          
3.vietā Endijs Klaks
 
Sporta organizators  ALDIS BARSUKOVS


PLAŠĀKU FOTO REPORTĀŽU SKATĪTIES FOTO GALERIJĀ

Pirmās dienas individuālo spēļu medaļnieki.
                                                                                                                                             Foto:M.Kurčanova

 

« Atpakaļ
Īsceļi
NOVADA KARTE

Aktuālais jautājums

VAI JŪS ATBALSTIET: