Otrdiena, 18.06.2024
Madis, Alberts

Skolēnu dziesmu un deju svētku “Saulesvija” viesojas Dienvidkurzemes novadā

Skolēnu dziesmu un deju svētku “Saulesvija” viesojas Dienvidkurzemes novadā

15.07.2021

     Otrdien, 13. jūlijā, XII Latvijas skolu un jaunatnes dziesmu un deju svētku pirmais lielais notikums “Saulesvija” ieripoja jaunizveidotā novada centrā – Grobiņā. “Saulesvija” ir kā simbolisks gājiens cauri visai Latvijai, kura laikā svētku organizatori un vēstneši klātienē sasveicinās ar kolektīvu vadītājiem un pateicas ikvienam dalībniekam par ieguldīto darbu.

       Arī pārstāvji no bijušā Pāvilostas novada piedalījās “Saulesvijas” norisē un pārveda pateicības dāvaniņas uz Pāvilostu un Vērgali svētku dalībniekiem. Pasākumā piedalījās Elīna Tetere – Pāvilostas pilsētas kultūras nama 1.-4. klašu un 5.-9. klašu deju kolektīva vadītāja, Sigita Freimane – Vērgales pamatskolas 1.-4.klašu deju kolektīva vadītāja un Silva Vārsberga – bijušā Pāvilostas novada Skolēnu un jaunatnes dziesmu un deju svētku koordinatore.

      Pasākumā svētku organizatorus un vēstnesi – Gintu Ceplenieku – sagaidīja folkloras kopas no Grobiņas, Bārtas un Rucavas. Svinīgās runas un pateicības vārdus dalībniekiem un kolektīvu vadītājiem teica vēstnesis Gints Ceplenieks, kā arī jaunizveidotā Dienvidkurzemes novada priekšsēdētājs Aivars Priedols.

      Īpašas pateicības tika izteiktas arī bijušo novadu Dziesmu un deju svētku koordinatoriem par ieguldīto darbu un nebeidzamo spēku virzīt svētku norises un apzināt svētku dalībniekus. Šādu pateicību saņēma Pāvilostas novada koordinatore Silva Vārsberga.

      “Sūtu tālāk laba vēlējums un lielo PALDIES  no vēstneša Ginta Ceplenieka visiem saviem dejotājiem un viņu vecākiem par ieguldīto darbu un spēju saglabāt pozitīvu attieksmi visu ierobežojumu laikā,” tā Elīna Tetere.

 

 

 

 

 

 

 

 

« Atpakaļ