Sestdiena, 13.04.2024
Egils, Egīls, Nauris

Grupa “bet bet” muzicē Vērgalē

Grupa “bet bet” muzicē Vērgalē

10.09.2021

     27.augusta vakarā, Vērgales muižas laukumā, grupa “bet bet” par godu savai 30 gadu jubilejai sniedza koncertu ar savu labāko dziesmu programmu. Klausītāju priekam šajā vakarā izskanēja  tādas dziesmas kā “Kāpēc man nav sarkans mersedess”, “Pieklauvē”, “Man vienalga viss”, “Diena”, “Es tevi nemīlu”, “Mana mīļā meitene”, “Vakara vējā” un citas, laika pārbaudi izturējušas dziesmas. 

     Koncerta norises vietā varēja iegādāties arī šajā vasarā izdoto grupas 70 dziesmu nošu un dziesmu vārdu grāmatu, kā arī labākos grupas CD albumus un Guntara Rača sarakstītās grāmatas. Varējām būt lepni, ka tieši Vērgalē notika jaunākās grāmatas atvēršanas svētki. Ikvienam bija iespēja iegūt autogrāfus iegādātajās grāmatās un lai šo iespēju īstenotu, nācās stāvēt rindā.

      Noslēgumā Vērgales kultūras nama vadītāja Velga Freimane pateicās māksliniekiem par skaisto koncertu. Īpaši skaistu dāvanu bija sarūpējis Vērgales uzņēmums "Kalniņkalni", grupai uzdāvinot kūku ar uzrakstu – BET BET 30!

      Vērgales kultūras nama vadītāja saka lielu paldies visiem, kas palīdzēja ar darbiem, lai notiktu šis iespaidīgais koncerts.

 

Vita Braže

 

Foto: V. Braže

 

 

« Atpakaļ