Sestdiena, 02.03.2024
Luīze, Laila, Lavīze

Dejotāji atsākuši nodarbības

Dejotāji atsākuši nodarbības

23.04.2021

     Sākot ar 7. aprīli amatiermākslas kolektīvi un interešu izglītības nodarbības grupās līdz desmit personām ir atļautas ārtelpās. Šo iespēju izmanto arī Pāvilostas novada Kultūras nama bērnu deju kolektīvi.

     Ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības noteikumus, āra režīmā turpinās darboties Pāvilostas bērnu deju kolektīvi. Esam priecīgi, ka mūsu pilsētā ir lieliska, sakārtota vieta, kur īstenot deju nodarbības ārtelpās – Upesmuižas parka estrāde.

     15. aprīlī pirmie estrādes laukumu iemēģināja 5.-9. klašu dejotāji, bet otrdien, 20. aprīlī arī mazākie dejotāji no 1.-4. klašu grupas dejoja uz estrādes skatuves. Lai gan deju kolektīvi ir jādala pa grupām un jāievēro 2 metru distance, tas bērnos nemazina prieku atkal tikties klātienē.

       Šāds formāts neļauj līdz galam izbaudīt dejas burvību, bet tomēr tas ir neiedomājams atvieglojums gan bērniem, gan kolektīva vadītājai deju soļu apguvē. Klātienes āra nodarbībās kolektīvi gatavojas XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem – tiek atkārtoti un nostiprināti tautas deju pamatsoļi, apgūti soļi no deju repertuāra un mācītas jaunas kombinācijas unikālam Deju svētku video.

 

Deju skolotāja Elīna Tetere

 

Foto: S. Vārsberga, K. Rozīte

 

 

 

« Atpakaļ