Otrdiena, 18.06.2024
Madis, Alberts

Amatierteātris piedalās radio lasījumā

Amatierteātris piedalās radio lasījumā

13.06.2020

Piektdien, 12.jūnijā, Pāvilostas pilsētas kultūras nama amatierteātris viesojās klātienē Kurzemes radio ar lugas "Apsolītā zeme Kurzemē" lasījumu. Visi tie, kuri ar savu klātbūtni atbalsta un apmeklē mūsu iestudējumus klātienē, šoreiz tika aicināti mūs noklausīties radio uzvedumā. Īpaši uzrunājam tos, kuri neredzēja mūsu iestudējumu 2018.gada novembrī, kad Pāvilostā viesojās mūsu draugi no Baltinavas un šo izrādi izspēlējām kopā ar viņiem.

      Izrāde tapusi pēc V. Sandera romāna "Kāda dīvaina dzīve" motīviem, kurā viņš apraksta savas dzimtas likteņgaitas no Latgales pārceļoties uz Kurzemi, precīzāk Sakas pagasta Grīņiem. Lugu sarakstījusi Baltinavas amatierteātra režisore Anita Ločmele (Danskovīte).
 

Uzziņai! No 15.maija līdz 19.jūnijam, piektdienu vakaros no plkst. 18:00 līdz 19:00, Kurzemes radio ēterā ir startējis jauns raidījums - Kurzemes un Zemgales amatierteātru  salidojums radio skatuvē "Zelta smilga", kurā bez Vārmes un Kuldīgas amatierteātriem, Liepājas Tautas teātra, Kr.Valdemāra  Talsu teātra, Ā.Alunāna Jelgavas  teātra, piedalīties uzaicināts arī Pāvilostas amatierteātris.

 

Jau izskanējušos, bet nenoklausītos iestudējumus varat meklēt un noklausīties Kurzemes radio mājas lapā http://kurzemesradio.lv/k/audio-arhivs/zelta-smilga/

 

Pāvilostas amatierteātra režisore
Marita Horna 

 

Foto no Kurzemes Radio arhīva

 

 

 

« Atpakaļ