Piektdiena, 19.04.2024
Vēsma, Fanija

Radošo nodarbību laiks iesācies arī Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolā

Radošo nodarbību laiks iesācies arī Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolā

06.09.2019

       Pirmā skolas diena Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolā šogad iesākās trešdienā, 4. septembrī, skolēniem, skolotājiem un vecākiem pulcējoties Pāvilostas novadpētniecības muzejā.

     Pasākumu atklāja Mūzikas un mākslas skolas direktore Inga Šnore, visus sveicot ar jaunā mācību gada sākumu un iepazīstinot ar skolas jaunumiem un aktualitātēm, kā arī nedaudz atceroties tos vasaras pasākumus, kur aktīvi piedalījās Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un pedagogi. Ar uzrunu klātesošos sveica arī domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons. Svinīgajā pasākumā ar diplomu un ziedu pasniegšanu tika sumināti arī tie skolas audzēkņi, kuri iepriekšējā mācību gadā piedalījušies dažādos konkursos, olimpiādēs un festivālos.

     Turpinājumā skolas direktore aicināja visus doties uz skolas telpām - mūziķi uz mūzikas skolu, bet mākslinieki uz mākslas skolu. Klātienē tiekoties audzēknim, vecākam un skolotājam, tika izrunāts jaunais mācību process.

       Šajā mācību gadā jaunumus piedzīvoja mākslas nodaļas audzēkņi un pedagogi. Vasaras brīvlaikā tika izremontēta mākslas  skolas pirmā stāva koridors, kas pārtapis par nelielu izstāžu zāli, kur apskatei izlikti skolēnu darbi, kā arī turpmāk skolēni un skolotāji varēs staigāt pa mākslas skolas centrālajām durvīm, ne pagalmu. Ar svinīgu brīdi tik atklāta jaunā skolas ieeja, par kuru ļoti priecājās gan skolotāji, gan skolēni, atzīstot, ka nu skola ieguvusi jaunu, sakoptu un mājīgu izskatu.

      Šogad Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolā mācīsies 61 audzēknis - 32 darbosies mākslas nodaļā, bet 29 skolēni muzicēs mūzikas nodaļā.

 

Marita Kurčanova,

sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Foto: M. Kurčanova

Svinīgās sarkanās lentas griešana nenotika, tā vietā skolotāja Antra Mazika ar uzrunu un patiesu prieku atslēdza koši izrotātās durvis un aicināja visus aplūkot skolas izremontētās telpas.

 

« Atpakaļ