Svētdiena, 21.07.2024
Meldra, Meldris, Melisa

Vērgales pamatskolā sākas jaunais mācību gads!

Vērgales pamatskolā sākas jaunais mācību gads!

04.09.2019
         2.septembra rītā pie Vērgales pamatskolas, ar rudens ziediem rokās, pulcējās skolēni, lai kopā ar skolotājiem un vecākiem svinīgi iesāktu jauno, 2019./2020.mācību gadu.
        Vispirms tradicionāli devītklasnieki pie rokas veda mazos pirmklasniekus uz skolu, kur tie svinīgi tika uzņemti skolā! Skolas direktors katram 1.klases skolēnam dāvāja grāmatiņu un vēlēja veiksmi un labas sekmes uzsākot skolas gaitas. Savukārt pirmklasnieku audzinātāja Gunta Limberga sveica gan skolēnus, gan vecākus, bet īpaši sveicieni tika tiem vecākiem, kuru bērns pirmoreiz uzsāk skolas gaitas Vērgales pamatskolā.
        Dziesmotus sveicienus mācību gadu uzsākot sūtīja Vērgales pamatskolas meiteņu ansamblis, bet dzeju skaitīja Sindija Rusiņa, Gundega Matisone un Andželīna Kalnišķe.
         Vērgales pamatskolas 1.klasē mācības šogad uzsāks 15 skolēni, pavisam skolā mācīsies 109 skolēni, bet skolas skolotāju un tehnisko darbinieku skaits paliek iepriekšējais.
       Tālākās dienas aktivitātes turpinājās klasēs, bet 3.septembrī skolas kolektīvs devās uz Ziemupes stāvlaukumu, kur piedalījās dažādās, Vides dienai veltītās aktivitātēs.
 
 
Vita Braže 

Foto: V.Braže
 
Vērgales pamatskolas 1. klase un audzinātāja Gunta Limberga.
 
 
« Atpakaļ