Sestdiena, 13.04.2024
Egils, Egīls, Nauris

Foto – video konkurss “Pāvilostas novads 2019” noslēdzies

Foto – video konkurss “Pāvilostas novads 2019” noslēdzies

06.11.2019

    Pāvilostas novada tūrisma informācijas centrs no 2018. gada 1. oktobra līdz 2019. gada 30. septembrim izsludināja ikgadējo foto-video konkursu "Pāvilostas novads 2019".

     Foto - video konkursa iesūtīšanas termiņš ir noslēdzies un ar prieku varam paziņot rezultātus. Šī gada konkursā piedalījušies 27 dalībnieki, iesūtot 308 fotogrāfijas un 2 video. Iesūtītie darbi ir kā atspoguļojums par vietējo iedzīvotāju dzīvi Pāvilostas novadā. Dalībnieku vidū bija gan vietējie iedzīvotāju darbi, gan arī dažu profesionālu fotogrāfu darbi.

       8. novembrī visus iesūtītos darbus izvērtēja arī foto-video konkursa žūrija, Ulda Kristapsona, Dainas Vītolas, Andra Paipas, Ģirta Vagotiņa- Vaguļa, Vara Santa sastāvā. Pozitīvā gaisotnē tika izvēlēti šī gada labākie kandidāti uz uzvarētāja godu.

Tika nolemts:

Foto konkursā

1. vietu piešķirt Kārlim Ansenam,

2.vietu piešķirt Karīnai Balodei

3.vietu piešķirt Mairitai Evartei,

 

 Izteikt atzinības:Valentīnam Bekišbajevam, Ģirtam Pavliņam, Silvijai Irēnai Mauriņai un Laurai Zvirbulei.

 

Video konkursā 1.vietu žūrija piešķīra Kārlim Ansenam par video, kurš uzņemts aptūšoties Pāvilostas Šīfermājā. Žūrija izteica atzinīnu Mārai Siliņai par video "Aiziet jūriņā!".

 

    Pēc vērtēšanas žūrija atzina, ka šajā gadā ir iesūtītas daudz tiešām labas un kvalitatīvas fotogrāfijas. Fotogrāfs Varis Sants ieteica, ka nakamajā gadā būtu jau jāizdala kategorijas, kurās darbus var iesūtīt, lai atvieglotu žūrijas darbu caurskatot darbus.

     Konkursa uzvarētāju apbalvošana notiks 2019. gada 16.novembrī Vērgalē plkst. 19:00 un 15. novembrī Pāvilostā plkst 15:00 Valsts svētku svinīgajos pasākumos.

 

Pāvilostas novada TIC konsultante

Anta Lībiete

 

FOTOKONKURSS 2019

 

Foto: Kārlis Ansens, "Top down pier of Pāvilosta" 1. vietas ieguvējs.

 

« Atpakaļ