Ceturtdiena, 18.08.2022
Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Pāvilostas muzejā viesojas Saldus muzeja darbinieki

Pāvilostas muzejā viesojas Saldus muzeja darbinieki

26.03.2019

21. marta rītā mēs, Kristīne Dobrovoļska – galvenā krājuma glabātāja, Valdis Jansons – krājuma speciālists, Ilze Haruna – vecākā vēstures speciāliste, Ieva Nārvila – vēstures speciāliste, Elita Sproģe – vecākā speciāliste mākslas jautājumos, Nora Stengrēviča – digitālās vides administratore un Ilze Pluģe – direktores vietniece, devāmies pieredzes apmaiņas braucienā uz Pāvilostas novadpētniecības muzeju.

Lai arī muzejs ir neliels un tajā ir tikai divas speciālistes – muzeja vadītāja Irina Kurčanova un krājumu glabātāja Larisa Ķipste, mums bija ko pamācīties no kolēģiem. Saldenieku mērķis bija gūt ieskatu krājuma darbā, dokumentu noformēšanā digitālā formā http://www.nmkk.lv   Nacionālā muzeja  krājuma kopkatalogā . Jāatzīst, ka kolēģi digitālajā formā dokumentāciju kārto jau no 2007.gada novembra, bet mēs to darīsim tikai no šī gada aprīļa. Tikām viesmīlīgi uzņemti un iepazīstināti ar muzeja dalību projektos un citās novada aktualitātēs.  

Iegūtā informācija bija ļoti noderīga, to varēsim izmantot J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzeja darbā. Sarunās pie kafijas tases radās idejas sadarbībai, tās domājam īstenot jau šajā vasarā.

 

Ilze Pluģe, direktores vietniece

J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejs

 

« Atpakaļ