Piektdiena, 25.09.2020
Rauls, Rodrigo

Apbalvo labākos Pāvilostas novada skolēnus un skolotājus

Apbalvo labākos Pāvilostas novada skolēnus un skolotājus

23.05.2019

    16.maijā Vērgales pamatskolas aktu zālē uz svinīgo pieņemšanu pie Pāvilostas novada domes priekšsēdētāja tika aicināti mūsu novada izglītības iestāžu labākie skolēni, kuri ieguvuši godalgotas vietas olimpiādēs un sporta sacensībās. Šajā dienā tika sveikti arī viņu skolotāji.

      Šogad svinīgā pieņemšana pirmo reizi tika rīkota Vērgales pamatskolas aktu zālē, kas nesen atremontēta un piedzīvojusi patīkamas pārmaiņas. Par augstiem sasniegumiem mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos un sporta sacensībās uz svinīgo pasākumu tika aicināti:

Marta Zamarīte (Pāvilostas vidusskola) – Bioloģijas valsts 41.olimpiādē 1.pakāpe, Vēstures valsts 25. olimpiādē 2.pakāpe, starpnovadu latviešu valodas olimpiādē 1.vieta, starpnovadu vēstures olimpiādē 1.vieta, starpnovadu ķīmijas olimpiādē 1.vieta, starpnovadu bioloģijas olimpiādē 2.vieta, starpnovadu fizikas olimpiādē 3.vieta, Aizputes novada konkursā Fizika + matemātika 1.vieta, Grobiņas ģimnāzijas atklātais konkurss “Latvijai 100” 1.vieta, Grobiņas ģimnāzijas Eiropas kluba noslēguma konkurss “Eiropa 2019” 2.vieta.

Mihaēls Doroņins (Pāvilostas vidusskola) – starpnovadu ekonomikas olimpiādē 1.vieta, piedalījās valsts olimpiādē, starpnovadu bioloģijas olimpiādē 2.vieta, starpnovadu latviešu valodas olimpiādē 11. – 12.klasēm ATZINĪBA, starpnovadu ģeogrāfijas olimpiādē 10. – 12.klasēm ATZINĪBA.

Elīna Freidenfelde (Pāvilostas vidusskola) – starpnovadu latviešu valodas olimpiādē 2.vieta, Grobiņas ģimnāzijas Eiropas kluba noslēguma konkursā “Eiropa 2019” 1.vieta.

Aleksandrs Protopovičs (Pāvilostas vidusskola) – starpnovadu fizikas olimpiādē 2.vieta, Aizputes novada konkurss Fizika+matemātika 1.vieta, Grobiņas ģimnāzijas Eiropas kluba noslēguma konkursā “Eiropa 2019” 1.vieta.

Kristiāna Šeiko (Pāvilostas vidusskola) – starpnovadu vēstures olimpiādē1.vieta.

Gerda Tomsone (Pāvilostas vidusskola) – Kurzemes reģiona 10.zinātniskā pētniecības darbu konferencē ATZINĪBA.

Monta Tumpele (Pāvilostas vidusskola) – Kurzemes reģiona skatuves runas konkursā AUGSTĀKĀ PAKĀPE. 

Arians Jaunzems (Pāvilostas vidusskola) – Aizputes novada atklātā olimpiādē 3.vieta.

Ērika Ezīte (Pāvilostas vidusskola) – Kurzemes reģiona skatuves runas konkursā 1.pakāpe.

Eva Vītoliņa (Vērgales pamatskola) – strapnovadu latviešu valodas un literatūras olimpiādē 2.vieta, starpnovadu bioloģijas olimpiādē ATZINĪBA.

Sanija Monta Brēdiķe (Vērgales pamatskola) – starpnovadu latviešu valodas un literatūras olimpiādē 1.vieta.  

Madara Brēdiķe (Vērgales pamatskola) – starpnovadu matemātikas olimpiādē 1.vieta, XIV Kurzemes reģiona mūzikas skolu stīgu instrumentu audzēkņu konkursā Sol-Re-La-Mi (Saldus Mūzikas skolā) ATZINĪBAS RAKSTS.

Rihards Novads (Vērgales pamatskola) – starpnovadu matemātikas olimpiādē 2.vieta.

Mārtiņš Lagzdiņš (Vērgales pamatskola) – starpnovadu matemātikas olimpiādē 2.vieta, Nacionālās Skaļās lasīšanas čempionātā Liepājas reģionā – ATZINĪBA.

Edvards Akerfelds (Vērgales pamatskola) – starpnovadu matemātikas olimpiādē 2.vieta.

Gundega Matisone (Vērgales pamatskola) – Folkloras kopu dziesmu konkursā “Dziesmu dziedu kāda bija” III pakāpes diploms, daiļrunas konkursā “Zvirbulis” II pakāpes diploms.

Roberts Indriekus (Vērgales pamatskola) – folkloras kopu dziesmu konkursā “Dziesmu dziedu kāda bija” III pakāpes diploms.

Liene Pāvila (Vērgales pamatskola) – folkloras kopu dziesmu konkursā “Dziesmu dziedu kāda bija” II pakāpes diploms.

Gabriela Vagotiņa – Vagule (Pāvilostas vidusskola) – XIV Kurzemes reģiona mūzikas skolu stīgu instrumentu audzēkņu konkursā Sol-Re-La-Mi (Saldus Mūzikas skolā)  ATZINĪBAS RAKSTS, 2.vieta starpnovadu sacensībās vieglatlētikā disciplīnā augstlēkšana.

Alise Aleksandra Griškēviča (Pāvilostas vidusskola) – XIV Kurzemes reģiona mūzikas skolu stīgu instrumentu audzēkņu konkursā Sol-Re-La-Mi (Saldus Mūzikas skolā) ATZINĪBAS RAKSTS.

Inga Šlangena (Pāvilostas vidusskola) – 5.Republikas mākslas skolu glezniecības konkursā “Dzīve kā košums” ATZINĪBAS RAKSTS, Kurzemes reģiona mākslas skolu keramikas radošo darbu konkursā “Pavasara prieks” 1.vieta. 

Paula Gerda Māliņa (Pāvilostas vidusskola) – Kurzemes reģiona mākslas skolu keramikas radošo darbu konkursā “Pavasara prieks” 2.vieta.

Elizabete Kiričenko (Pāvilostas vidusskola) – Aizputes novada konkurss Fizika+matemātika 1.vieta, Grobiņas ģimnāzijas Eiropas kluba noslēguma konkursā “Eiropa 2019” 1.vieta.

Alīna Viktorija Burmeistere (Pāvilostas vidusskola) – Grobiņas ģimnāzijas atklātajā konkursā “Latvijai 100” 1.vieta, Grobiņas ģimnāzijas Eiropas kluba noslēguma konkursā “Eiropa 2019” 2.vieta.

Rasa Lācīte (Pāvilostas vidusskola) – Grobiņas ģimnāzijas atklātajā konkursā “Latvijai 100” 1.vieta, Grobiņas ģimnāzijas Eiropas kluba noslēguma konkursā “Eiropa 2019” 2.vieta.

Marta Kronberga (Pāvilostas vidusskola) – Grobiņas ģimnāzijas Eiropas kluba noslēguma konkursā “Eiropa 2019” 1.vieta.

Sāra Jasmīna Vezjuka (Pāvilostas vidusskola) – Grobiņas ģimnāzijas Eiropas kluba noslēguma konkursā “Eiropa 2019” 1.vieta.

Daniels Zundmanis (Pāvilostas vidusskola) – Grobiņas ģimnāzijas Eiropas kluba noslēguma konkursā “Eiropa 2019” 1.vieta. 

Klāvs Pauls Vējkājs (Pāvilostas vidusskola) – Grobiņas ģimnāzijas atklātajā konkursā “Latvijai 100” 1.vieta, Grobiņas ģimnāzijas Eiropas kluba noslēguma konkursā “Eiropa 2019” 2.vieta, starpnovadu sacensībās florbolā, basketbolā, volejbolā 3.vieta, starpnovadu sacensībās galda tenisā 2.vieta.

Markuss Lazukins (Pāvilostas vidusskola) – Aizputes novada konkursā Fizika + matemātika 1.vieta, starpnovadu sacensībās dambretē 2.vieta, starpnovadu sacensībās basketbolā, florbolā, volejbolā 3.vieta, starpnovadu sacensībās vieglatlētikā disciplīnā lodes grūšana 2.vieta.

Artūrs Akerfelds (Vērgales pamatskola) – starpnovadu sacensībās florbolā 1.vieta.

Jānis Blūms (Vērgales pamatskola) – starpnovadu sacensībās basketbolā, florbolā, sacensībās vieglatlētikā disciplīnā lodes grūšana 1.vieta, starpnovadu sacensībās vieglatlētikā disciplīnā šķēpa mešana 3.vieta.

Jānis Bunka (Vērgales pamatskola) – starpnovadu sacensībās florbolā 1.vieta.

Valters Dēvics (Vērgales pamatskola)  - Kurzemes reģiona mākslas skolu keramikas radošo darbu konkursā “Pavasara prieks” 2.vieta, starpnovadu sacensībās florbolā 1.vieta. 

Miks Kalējs (Vērgales pamatskola) – starpnovadu sacensībās basketbolā, florbolā 1.vieta, starpnovadu sacensībās vieglatlētikā disciplīnā tāllēkšana 2.vieta, starpnovadu sacensībās vieglatlētikā disciplīnās 100 m skrējiens un 400 m skrējiens 3.vieta.

Ralfs Laumanis (Vērgales pamatskola) – starpnovadu sacensībās florbolā 1.vieta.

Elīna Miltiņa (Vērgales pamatskola) – starpnovadu sacensībās basketbolā 1.vieta, starpnovadu sacensībās vieglatlētikā disciplīnā 1500 m skrējiens 2.vieta, starpnovadu sacensībās vieglatlētikā disciplīnā lodes grūšana 3.vieta.

Aleksis Petrausks (Vērgales pamatskola) – starpnovadu sacensībās florbolā 1.vieta.

Emīls Sīpols (Vērgales pamatskola) – starpnovadu sacensībās florbolā 1.vieta.

Sandis Strīķis (Vērgales pamatskola) – starpnovadu sacensībās basketbolā un florbolā 1.vieta.

Harijs Vītols (Vērgales pamatskola) – starpnovadu sacensībās basketbolā, florbolā, augstlēkšanā 1.vieta, vieglatlētikā disciplīnā lodes grūšana un šķēpa mešana 3.vieta.

Madars Bērznieks (Pāvilostas vidusskola) – starpnovadu sacensībās florbolā, basketbolā, volejbolā 3.vieta, vieglatlētikā disciplīnā augstlēkšana un tāllēkšana 1.vieta.

Edijs Bielis  (Pāvilostas vidusskola) – starpnovadu sacensībās basketbolā, florbolā, galda tenisā 3.vieta.

Toms Roberts Biģelis (Pāvilostas vidusskola) – starpnovadu sacensībās basketbolā 3.vieta.

Gusts Brūklis (Pāvilostas vidusskola) – starpnovadu sacensībās florbolā 3.vieta.

Kristians Roberts Gertsons (Pāvilostas vidusskola) – starpnovadu sacensībās florbolā, basketbolā, volejbolā 3.vieta, galda tenisā 1.vieta, vieglatlētikā disciplīnā augstlēkšana 3.vieta.  

Viesturs Ralfs Kurčanovs (Pāvilostas vidusskola) – starpnovadu sacensībās volejbolā 3.vieta.

Dāvids Muižnieks (Pāvilostas vidusskola) – starpnovadu sacensībās florbolā un volejbolā 3.vieta.

Ramona Tīna Rolmane (Pāvilostas vidusskola) – starpnovadu sacensībās vieglatlētikā disciplīnā augstlēkšana 1.vieta, disciplīnā 400 m skrējiens 2.vieta.

Armands Skudra (Pāvilostas vidusskola) – starpnovadu sacensībās florbolā, basketbolā un vieglatlētikā disciplīnā augstlēkšana 3.vieta.

Liene Šķila (Pāvilostas vidusskola)starpnovadu sacensībās vieglatlētikā disciplīnā šķēpa mešana 3.vieta.

Jānis Ūdriņš (Pāvilostas vidusskola) – starpnovadu sacensībās florbolā, basketbolā, volejbolā un dambretē 3.vieta.

Roberts Vaškus (Pāvilostas vidusskola) – starpnovadu sacensībās florbolā 3.vieta.

Nora Ventlande (starpnovadu sacensībās vieglatlētikā disciplīnā 400m skrējiens 1.vieta un disciplīnā 100m skrējiens 2.vieta.

Roberts Vērnieks (Pāvilostas vidusskola) – starpnovadu sacensībās dambretē 1.vieta.

Mikus Vīgants (Pāvilostas vidusskola) – starpnovadu sacensībās florbolā, basketbolā un volejbolā 3.vieta.

Rainers Zamarītis (Pāvilostas vidusskola) – starpnovadu sacensībās florbolā 3.vieta.

Raimonds Zīlītis (Pāvilostas vidusskola) – starpnovadu sacensībās volejbolā 3.vieta. 

 

     Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons šajā dienā pateicās tiem Vērgales pamatskolas, Pāvilostas vidusskolas un Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas skolotājiem, kas sagatavoja skolēnus mācību olimpiādēm, konkursiem un sporta sacensībām, jo bez viņu palīdzības neiztikt.

      Paldies skolotājiem – Baibai Arājai, Ārijai Paipai, Solveigai Ansonei, Annai Kažei, Gitai Elksnītei, Agritai Valkašai, Gaidai Benetei, Andai Blūmanei, Dainai Magonei, Gunai Laumanei, Inesei Razmai, Inesei Renķei, Maritai Kalējai, Dacei Bērzniecei un koncertmeistarei Ingunai Venenai, Initai Zingnikai, Antrai Mazikai, Eināram Vārsbergam, Zintim Vīgulim, Maritai Rolmanei, Gintam Jurikam, Ingai Šnorei, Ainai Jakovļevai.

         Savukārt muzikālus priekšnesumus sniedza pāvilostnieki – Krista Karlsone un Artis Arājs.

        Paldies skolēniem un skolotājiem par paveikto un ieguldīto darbu!

 

Vita Braže

 

Foto: V. Braže

Plašāku fotoreportāžu skatieties FOTOGALERIJĀ

 

 

 

 

« Atpakaļ